رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از انجام ۴ عملیات اطفای حریق با تلاش آتش نشانان طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد. به گزارش از ، ابراهیم قنبری رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز با اشاره به انجام ۴ عملیات مهار آتش و امداد و نجات طی دیروز گفت: ساعت […]

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از انجام ۴ عملیات اطفای حریق با تلاش آتش نشانان طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.

به گزارش از ، ابراهیم قنبری رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز با اشاره به انجام ۴ عملیات مهار آتش و امداد و نجات طی دیروز گفت: ساعت ۲ و ۳۹ دقیقه بامداد با تماس تلفنی شهروندی به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش سوزی خودرو پراید در کوی ملت منازل توانیر خیابان هفت اطلاع رسانی شد.
او با بیان اینکه آتش نشانان به محض رسیدن به محل با استفاده از تجهیزات خاموش کننده شعله های حریق را مهار کردند، افزود: ساعاتی بعد آتش سوزی در طبقه بالا منزل مسکونی راس ساعت ۶ و ۲۷ دقیقه در بلوار پاسداران که به علت اتصال برق فن تهویه آشپزخانه رخ داده بود گزارش شد و منجر به خسارت اثاثیه و دودگرفتگی منزل شده بود با حضور به موقع آتش نشانان مهار گردید.
قنبری در ادامه به تخلیه دود ناشی از حریق از داخل ساختمان مسکونی با استفاده از دستگاه فن فشار مثبت اشاره کرد و اظهار داشت: مهار آتش سوزی مغازه تجاری ساعت ۱۰ و ۸ دقیقه در میدان تره بار الغدیر با تلاش آتش نشانان انجام شد، همچنین آتش نشانان حریق پارکینگ منزل مسکونی ساعت ۱۲ و ۶ دقیقه در کوی ملت خیابان اقبال ۲ را که به علت اتصال پمپ آب رخ داده بود، با استفاده از تجهیزات خاموش کننده مهار کردند.

دسته بندی: اجتماعی, استان ها, اقتصادی, انتخابات, ایران, بین الملل, خبرها, سیاسی, فرهنگی, گزارش, ورزش, ویدئو, یادداشت برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد