گروه استان‌ها-مدیرکل ‌هواشناسی خوزستان گفت: پدیده غالب برای این ایام مه رقیق یا غبار صبحگاهی در برخی نقاط استان خواهد بود. ‌ محمد سبزه زاری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اهواز، اظهار داشت: طبق نقشه‌های پیش‌یابی تا پنج روز آینده همچنان جوی نسبتاً پایدار بر خوزستان حاکم است. وی با اشاره به نقشه‌های هواشناسی […]

گروه استان‌ها-مدیرکل ‌هواشناسی خوزستان گفت: پدیده غالب برای این ایام مه رقیق یا غبار صبحگاهی در برخی نقاط استان خواهد بود. ‌

محمد سبزه زاری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اهواز، اظهار داشت: طبق نقشه‌های پیش‌یابی تا پنج روز آینده همچنان جوی نسبتاً پایدار بر خوزستان حاکم است.

وی با اشاره به نقشه‌های هواشناسی افزود: در هفته پیش رو انتظار بارش موثر در خوزستان وجود ندارد.

مدیرکل سازمان هواشناسی خوزستان گفت: پدیده غالب برای این ایام مه رقیق یا غبار صبحگاهی در برخی نقاط استان خواهد بود. با توجه به پایداری هوا و وضعیت آرام باد، افزایش غلظت آلاینده‌ها در شهرهای صنعتی و پرجمعیت استان خوزستان تداوم خواهد داشت.

وی در ادامه بیان کرد: همچنین بر اساس هشدار آلودگی سطح زرد، پایداری و سکون جو در روزهای جمعه و شنبه سبب افزایش آلودگی و غلظت آلاینده‌ها در شهرهای صنعتی و پرجمعیت استان خواهد شد.

سبزه زاری افزود: در شبانه‌روز گذشته دزفول با ۲۳ و ایذه با ۳٫۴ درجه سانتی‌گراد به ترتیب گرم‌ترین و خنک‌ترین نقاط استان گزارش شده‌اند؛ همچنین در شبانه‌روز گذشته حداکثر دمای اهواز به ۲۲ و حداقل به ۶٫۱ درجه سانتی‌گراد رسیده است.

دسته بندی: اجتماعی, استان ها, اقتصادی, انتخابات, ایران, بین الملل, خبرها, سیاسی, فرهنگی, گزارش, ورزش, ویدئو, یادداشت برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد