خوزستان اسپورت- سرپرست تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان از قضاوت داوران خوزستانی در بازی این تیم برابر نفت مسجدسلیمان تمجید کرد. به گزارش خوزستان اسپورت، علیرضا فیروزی ملی‌پوش اسبق فوتبال آبادان که این فصل بعنوان سرپرست تیم صنعت‌نفت آبادان فعالیت می‌کند، ضمن تقدیر از قضاوت داوران دربی خوزستان اعلام کرد که داوران خوزستانی بسیار توانمند هستند […]

خوزستان اسپورت- سرپرست تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان از قضاوت داوران خوزستانی در بازی این تیم برابر نفت مسجدسلیمان تمجید کرد.

به گزارش خوزستان اسپورت، علیرضا فیروزی ملی‌پوش اسبق فوتبال آبادان که این فصل بعنوان سرپرست تیم صنعت‌نفت آبادان فعالیت می‌کند، ضمن تقدیر از قضاوت داوران دربی خوزستان اعلام کرد که داوران خوزستانی بسیار توانمند هستند و چیزی از داوران بزرگ کشور کم ندارند.

علیرضا فیروزی امروز در مصاحبه با خبرگزاری‌ها گفت: «در دربی خوزستان یکی از داوران برای قضاوت از شمال خوزستان انتخاب شده بود که به این موضوع بسیار معترض بودیم و حتی خود من بسیار استرس داشتم. چراهای زیادی برای این انتخاب در ذهن ما به وجود آمده بود اما خوشبختانه داور خوزستانی آنقدر خوب بود و بی‌حرف و حدیث قضاوت کرد که من شرمنده او و نماینده داوری شدم که چرا پیش از بازی، این داور را قضاوت کرده بودم. به نظرم داوران خوزستانی بسیار توانمند هستند و چیزی از داوران بزرگ کشور کم ندارند. امیدوارم بیشتر شاهد قضاوت داوران خوزستانی در لیگ برتر باشیم.»

شایان ذکر است که بازی تیم‌های صنعت‌نفت آبادان مقابل نفت مسجدسلیمان با قضاوت یک تیم داوری از استان خوزستان متشکل از عباس راکی، ولی کاوسی و رحیم حاجی‌پور انجام شد.

دسته بندی: اجتماعی, استان ها, اقتصادی, انتخابات, ایران, بین الملل, خبرها, سیاسی, فرهنگی, گزارش, ورزش, ویدئو, یادداشت برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد