اهواز – ایرنا – یکی از شرکت‌های مستقر در پارک علم و فناوری خوزستان و فعال در زمینه ساخت و طراحی قطعات و تجهیزات صنعتی، در جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران وزارت نیرو به عنوان شرکت برگزیده ملی انتخاب شد. به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از روابط عمومی پارک علم و فناوری خوزستان دراین […]

اهواز – ایرنا – یکی از شرکت‌های مستقر در پارک علم و فناوری خوزستان و فعال در زمینه ساخت و طراحی قطعات و تجهیزات صنعتی، در جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران وزارت نیرو به عنوان شرکت برگزیده ملی انتخاب شد.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از روابط عمومی پارک علم و فناوری خوزستان دراین جشنواره ،شرکت‌ فنی و مهندسی محور ماشین دوار از شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری خوزستان با ارائه طرح پژوهشی با عنوان “طراحی و ساخت پمپ‌های لجن کش هیدرولیکی و بررسی عملکرد آن‌ها درمقایسه با الکتروپمپ‌های مشابه” در بین تمامی شرکت های تابعه وزارت نیرو موفق به کسب رتبه برگزیده ملی گردید.

بر اساس این گزارش در جشنواره پژوهش و فناوری وزارت نیرو که در راستای اهداف و ماموریت‌های صنعت آب و برق در زیست بوم نوآوری این صنعت، همچنین مشارکت و همکاری صنایع و دانشگاه‌ها و نیز چالش‌های پیش‌روی صنعت و تجارب پژوهشی با حضور وزیر نیرو برگزار شد از مدیر عامل ومدیر تحقیق و توسعه شرکت فنی و مهندسی محور ماشین دوار به عنوان پژوهشگر برتر وزارت نیرو در سال ۹۹ تقدیر شد.

این رویداد به منظور اشتراک‌گذاری دانش‌های نوین کسب شده در حوزه صنعت برق و انرژی، روش‌ها و مفاهیم نوآورانه بدست آمده توسط پژوهشگران و نهادهای مرتبط و توسعه فناوری‌های حوزه‌های آب و برق  برگزار شده است.
در این جشنواره رویدادهای جانبی متعددی از جمله برپایی غرفه ویژه شرکت های برتر، انتقال تجربیات عملیاتی در به‌کارگیری دستاوردهای پژوهشی به‌صورت معرفی و برگزاری نشست، کریدور پژوهش و فناوری همچنین چالش‌های بهره‌برداری صنعت آب و برق برگزار شد.

دسته بندی: اجتماعی, استان ها, اقتصادی, انتخابات, ایران, بین الملل, خبرها, سیاسی, فرهنگی, گزارش, ورزش, ویدئو, یادداشت برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد