عشایر خوزستانی که در منطقه کریت کمپ حضور پیدا کرده اند متاسفانه دچار مشکلی جدید و عجیبی شده‌اند که معیشت آنها را به طور مستقیم تهدید می‌کند. به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، منطقه کریت کمپ اهواز یکی از‌ مناطق نفتی شهرستان اهواز است که هر ساله محل حضور و ماندن عشایر استان است،  امسال […]

عشایر خوزستانی که در منطقه کریت کمپ حضور پیدا کرده اند متاسفانه دچار مشکلی جدید و عجیبی شده‌اند که معیشت آنها را به طور مستقیم تهدید می‌کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، منطقه کریت کمپ اهواز یکی از‌ مناطق نفتی شهرستان اهواز است که هر ساله محل حضور و ماندن عشایر استان است،  امسال اما عشایر خوزستانی که در این منطقه حضور پیدا کرده اند متاسفانه دچار مشکلی جدید و عجیبی شده اند که معیشت آنها را به طور مستقیم تهدید می‌کند.

خبرنگار تسنیم که در میان این عشایر حضور پیدا کرده است متوجه شد آنها از بیماری دام‌های سبک خود نگران هستند و به گفته این عشایر روزانه ۴ تا ۵ گوسفند از دام‌های این عشایر بختیاری تلف می‌شود.

با پیگیری خبرنگار و عکاس خبرگزاری تسنیم در اهواز مقرر شد گروه‌های جهادی دامپزشکی بسیج در این منطقه حضور پیدا کرده و مشکل را شناسایی و به درمان دام‌های این مردم که مهم ترین دارایی آنان است کمک کنند.

دسته بندی: اجتماعی, استان ها, اقتصادی, انتخابات, ایران, بین الملل, خبرها, سیاسی, فرهنگی, گزارش, ورزش, ویدئو, یادداشت برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد