دیدار دو تیم سپاهان اصفهان و فولاد خوزستان با تساوی یک بر یک به پایان رسید. به گزارش ایسنا، دیدار دو تیم سپاهان اصفهان و فولاد خوزستان در قالب دیداری معوقه از هفته نهم از ساعت ۱۵:۰۰ در ورزشگاه نقش جهان برگزار شد که این دیدار در نهایت با تساوی یک بر یک به پایان […]

دیدار دو تیم سپاهان اصفهان و فولاد خوزستان با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

به گزارش ایسنا، دیدار دو تیم سپاهان اصفهان و فولاد خوزستان در قالب دیداری معوقه از هفته نهم از ساعت ۱۵:۰۰ در ورزشگاه نقش جهان برگزار شد که این دیدار در نهایت با تساوی یک بر یک به پایان رسید.
در دقیقه ۹ نفوذ فرشاد احمدزاده به محوطه جریمه و پاس او به آیاندا پاتوسی و در نهایت ضربه بغل پای هافبک اهل آفریقای جنوبی فولاد در گوشه دروازه پیام نیازمند جای گرفت تا شاگردان نکونام با یک گل از میزبان شان پیش بیفتند.
در دقیقه ۱۵ شوت محمدرضا حسینی را محسن فروزان مهار کرد.
در دقیقه ۳۳ ضربه بغل پا پاتوسی در محوطه جریمه با واکنش نیازمند همراه شد.
در دقیقه ۳۵ در دقیقه ۳۵ نفوذ محمدرضا حسینی و ضربه او در گوشه دروازه محسن فروزان قرار گرفت تا کار به تساوی یک بر یک برسد.
در دقیقه ۴۱ ضربه سر کولیبالی از بالای دروازه سپاهانی ها به بیرون رفت.
در دقیقه ۴۳ سانتر خلعتبری به گولسیانی رسید و پاس او در مقابل دروازه فولاد به محمدرضا مهدی زاده رسید که این مدافع توپ را به بیرون زد.
در دقیقه ۴۴ شوت محمد آبشک هافبک فولادی ها در محوطه جریمه سپاهان به بیرون رفت.
در دقیقه ۵۲ شوت محکم محمدرضا حسینی در محوطه جریمه با واکنش زیبای فروزان به کرنر رفت. در ادامه ضربه سر گولسیانی از روی ضربه کرنر با اختلافی کم از کنار دروازه به بیرون رفت.
در دقیقه ۶۲ ضربه کی روش استنلی در محوطه جریمه با مهار محسن فروزان همراه شد.
در ادامه حملات دو تیم روی دروازه یکدیگر به نتیجه بود تا این دیدار در نهایت با تساوی یک بر یک به پایان برسد.
سپاهانی ها با این تساوی ۱۶ امتیازی شدند و موقتا به رده سوم صعود کردند و در مقابل شاگردان جواد نکونام با این یک امتیاز با ۱۵ امتیاز در رده ششم قرار گرفتند.

دسته بندی: اجتماعی, استان ها, اقتصادی, انتخابات, ایران, بین الملل, خبرها, سیاسی, فرهنگی, گزارش, ورزش, ویدئو, یادداشت برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد