تهران
کد خبر:3920
پ
mazlomi

آغاز توزیع شکر در خوزستان به منظور تنظیم بازار

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان از آغاز توزیع شکر به منظور تنظیم بازار خوزستان خبر داد. امید جهان‌نژادیان در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: در حال حاضر با اختصاص یک هزار و ۱۷۹ تن شکر سفید به استان خوزستان به منظور تنظیم بازار کالاهای اساسی موافقت شده و در چند روز گذشته با هماهنگی […]

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان از آغاز توزیع شکر به منظور تنظیم بازار خوزستان خبر داد.
امید جهان‌نژادیان در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: در حال حاضر با اختصاص یک هزار و ۱۷۹ تن شکر سفید به استان خوزستان به منظور تنظیم بازار کالاهای اساسی موافقت شده و در چند روز گذشته با هماهنگی سازمان صنعت، معدن و تجارت و معرفی شرکت‌های منتخب، این سهمیه در استان توزیع می‌شود.

وی افزود: با توافق به عمل آمده، سهمیه اختصاص‌یافته به استان خوزستان به شرکت‌های بسته‌بندی تحویل و در بسته‌های یک و ۲.۵ کیلوگرمی در اختیار شهروندان خوزستانی قرار خواهد گرفت.

جهان‌نژادیان با اشاره به اینکه از ابتدای سال تاکنون از طریق بندر امام خمینی(ره) حدود ۱۸۰ هزار تن شکر خام وارد کشور شده است، تصریح کرد: تمام شکرهای تخلیه‌شده در اختیار کارخانجات تولید شکر قرار گرفته و پس از انجام مراحل تصفیه و سالم‌سازی، به صورت گسترده در اختیار همه استان‌های کشور قرار می‌گیرد.

وی خاطرنشان‌کرد: قیمت مصوب جهت تحویل درب انبار به ازای هر کیلوگرم شکر، ۶۶ هزار و ۵۰۰ ریال و نرخ مصرف‌کننده در قالب بسته‌بندی‌های یک کیلویی ۸۷ هزار ریال از سوی سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان تعیین شده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید