تهران
کد خبر:1995
پ
فاقد تصویر شاخص

ابلاغ احکام دبیران کمیته شهرداران و شوراهای کشور در ستاد مرکزی حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی (ستاد ایران قوی)

در راستای منویات مقام معظم رهبری و با تاسی به مکتب ولایت، و با اهتمام به برگزاری انتخابات باشکوه ریاست جمهوری و شرکت حداکثری عموم مردم ایران اسلامی، مهندس نریمان شیوندی دبیر کمیته شهرداری ها و شوراهای اسلامی ستاد مرکزی حامیان حضرت حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم رییسی ( ستاد ایران قوی) طی یک برنامه راهبردی ابلاغ دبیران این کمیته در ۳۱ استان را مشخص و به آنها ابلاغ نمود.

وی طی سخنانی اظهار داشت : این انتخابات از اهمیت بالایی برخوردار است و سرنوشت ۸ سال آینده قوه مجریه و خدمت رسانی به مردم در گرو این انتخاب خواهد بود.

وی افزود : اهتمام و تلاش ما بر این امر است که با تمام قوا و توان و با یک مدیریت مبتنی بر مکتب سردار کربلا بتوانیم انشالله نقشه معاندین داخلی و خارجی را نقش بر آب نماییم.
وی در پایان افزود : این انقلاب اسلامی که امروز به عنوان الگوی آزادی خواهان و مجاهدین سراسر جهان است یقینا تحت عنایات خاصه حضرت ولی عصر (عج) و رهبری فرزانه مقام عظمای ولایت و با پشتیبانی مردم فهیم و عزتمند به مسیر خود ادامه خواهد داد و تا تشکیل حکومت عدل جهانی قدرتمند حرکت خواهد کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید