تهران
کد خبر:8417
پ
۱۰۲۷۹۲۸۶_۹۱۷
با توجه به عملیات آسفالت محور ایذه به دهدز رانندگان با احتیاط در این مسیر تردد نمایند.

اجرای عملیات لکه گیری و آسفالت محور ایذه -دهدز

رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای خوزستان با اشاره به آغاز عملیات روکش آسفالت محور ایذه به دهدز، گفت: با توجه به ترانزیتی بودن مسیر و تردد بالا در این مدت کندی ترافیک را خواهیم داشت. محسن کجباف افزود :  عملیات لکه‌گیری و روکش آسفالت در محور ایذه به دهدز و […]

رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای خوزستان با اشاره به آغاز عملیات روکش آسفالت محور ایذه به دهدز، گفت: با توجه به ترانزیتی بودن مسیر و تردد بالا در این مدت کندی ترافیک را خواهیم داشت.

محسن کجباف افزود :  عملیات لکه‌گیری و روکش آسفالت در محور ایذه به دهدز و برعکس آغاز شده و از آنجا که این عملیات زمان‌بر است و منجر به ایجاد ترافیک می‌شود باید اطلاع‌رسانی لازم به شهروندان و رعایت نکات ایمنی در محورهای نامبرده صورت گیرد.

وی ادامه داد : برای این کار کارگاه جاده‌ای در محدود ۱۲ تا ۲۰ کیلومتری ایذه به دهذر و محدوده ۱۵ تا ۳۰ کیلومتری دهدز به ایذه ایجاد شده است و کاربران جاده‌ای باید در این محدوده‌ها نسبت به رعایت نکات ایمنی اقدام کنند.‌

رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای خوزستان بیان کرد :  در طول مدت برقراری کارگاه جاده‌ای و فعالیت تیم‌های عملیات روکش آسفالت کندی در ترافیک اتفاق خواهد افتاد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید