تهران
کد خبر:7638
پ
۱۴۰۱۱۰۱۲۱۸۴۷۵۳۸۱۷۲۶۷۶۶۲۵۴

اختصاص ۱۸ هزار میلیارد تومان ‌به خوزستان در دور دوم سفر رئیس جمهور

به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری خوزستان، نشست جمع بندی و پیگیری نتایج دور دوم سفر رئیس جمهور و هیئت دولت به استان امروز به ریاست علی اکبر حسینی محراب، استاندار خوزستان برگزار شد. استاندار خوزستان در این نشست گفت: در این سفر مصوبات و پروژه های خوبی برای استان در نظر گرفته شده که […]

به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری خوزستان، نشست جمع بندی و پیگیری نتایج دور دوم سفر رئیس جمهور و هیئت دولت به استان امروز به ریاست علی اکبر حسینی محراب، استاندار خوزستان برگزار شد.

استاندار خوزستان در این نشست گفت: در این سفر مصوبات و پروژه های خوبی برای استان در نظر گرفته شده که توسط صدا و سیما، رسانه ها و در بسترهای فضای مجازی به شکل مطلوب و گسترده ای به اطلاع مردم شریف استان برسد.

وی افزود: از مسئولان دستگاه های اجرایی استان انتظار داریم جهت اجرای سریع و زمان بندی شده پروژه های مصوب پیگیری جدی داشته و بازدید و نظارت میدانی بر روند اجرای طرح ها را در دستور کار داشته باشند.

حسینی محراب تصریح کرد: مبلغ ۱۸ هزار میلیارد تومان در دور دوم سفر ریاست جمهوری برای پروژه های خوزستان در نظر گرفته شد که تاثیر مثبتی بر کیفیت زندگی مردم استان خواهد داشت.

استاندار خوزستان اظهار داشت: همچنین در جریان این سفر تفاهم نامه هایی میان دستگاه های اجرایی و همچنین شرکت ها و واحدهای مختلف بخش های خصوصی و دولتی منعقد شده و مدیران باید با جدیت این تفاهم نامه ها را پیگیری نموده تا به مرحله اجرا برسند.

حسینی محراب خاطرنشان کرد: با توجه به منش رئیس جمهور محترم و سیاست های دولت مردمی، بر رعایت ساده زیستی و داشتن روحیه مردمداری و حضور بین مردم توسط مدیران تاکید ویژه داریم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید