تهران
کد خبر:6940
پ
IMG-20220616-WA0379

اختصاص ۳۰۰ هزار میلیارد ریال برای تامین سرمایه در گردش تولید در کشور

به گزارش گلبانگ زاگرس : مجتبی یوسفی نماینده مردم اهواز، باوی، کارون وحمیدیه در مجلس شورای اسلامی در این جلسه عنوان کرد: در حوزه قانونگذاری و صدور مجوز کسب و کار در ۲ سال گذشته اتفاق های خوبی افتاد که تامین سرمایه در گردش و هزینه های تولید از سوی دولت تامین شود تا کمک […]

به گزارش گلبانگ زاگرس : مجتبی یوسفی نماینده مردم اهواز، باوی، کارون وحمیدیه در مجلس شورای اسلامی در این جلسه عنوان کرد: در حوزه قانونگذاری و صدور مجوز کسب و کار در ۲ سال گذشته اتفاق های خوبی افتاد که تامین سرمایه در گردش و هزینه های تولید از سوی دولت تامین شود تا کمک به بخش اشتغال و تولید انجام گیرد.

مهندس مجتبی یوسفی بیان کرد: ۲۰۰ هزار میلیارد ریال در سال ۱۴۰۰ و ۳۰۰ هزار میلیارد ریال برای امسال از محل تبصره ۱۸ برای تامین اعتبار سرمایه در گردش واحد تولید در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: امروز با دعوت معاون وزیر صمت به اهواز در جلسات مختلفی با صنعتگران و اصناف استان دیدار داشتیم و دغدغه ها شفاف مطرح شد، متاسفانه شرایط تولید سخت شده و در پرداخت مالیات دچار سختی هایی هستیم.

نماینده مردم اهواز، باوی، کارون و حمیدیه در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: اگر توانستیم دریافت مالیات از کارتخوان ها را حذف کنیم که هیچ در غیر این صورت تا ایجاد زیر ساخت تا پایان امسال این طرح را متوقف خواهیم کرد.

وی با اشاره به اینکه بر روش محاسبه مالیات اعتراض داریم اظهار داشت: هفت میلیون دستگاه پز در اختیار افراد ناشناس و غیر قانونی وجود دارد که فرار مالیات دارند.

گفتنی است معاون وزیر صمت به دعوت نماینده اهواز برای بررسی مشکلات واحدهای صنعتی و صنفی خوزستان به اهواز سفر کرده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید