تهران
کد خبر:7399
پ
۸۳۷۴۳۹۴_۹۹۵٫jpeg

استقرار مواکب در چذابه از ابتدای شهریورماه

احمد وحیدی در نشست آماده سازی مرز‌های شلمچه و چذابه گفت: تعدادی از مواکب آماده شده است و بخش دیگر آن در حال آماده‌سازی هستند؛ بنا شده تا ابتدای شهریور در محل مستقر شوند. وی افزود:چندین کار اساسی باید در این منطقه صورت می‌گرفت در حوزه جاده‌ای فعالیت‌ها آغاز شده و تا ٢٠ روز آینده […]

احمد وحیدی در نشست آماده سازی مرز‌های شلمچه و چذابه گفت: تعدادی از مواکب آماده شده است و بخش دیگر آن در حال آماده‌سازی هستند؛ بنا شده تا ابتدای شهریور در محل مستقر شوند.

وی افزود:چندین کار اساسی باید در این منطقه صورت می‌گرفت در حوزه جاده‌ای فعالیت‌ها آغاز شده و تا ٢٠ روز آینده آماده‌سازی لازم انجام می‌شود.

وزیر کشور با اشاره به اینکه  مسائل مربوط به استقرار مه‌پاش، سایه‌بان و سایر تجهیزات مورد نیاز زوار در این جلسه بررسی شد، ادامه داد: این تجهیزات در کارخانه‌های مربوطه در حال آماده‌سازی هستند و ٧٠ درصد پیشرفت داشته‌اند که بناشد به موقع در محل نصب شوند.

وحیدی همچنین از آماده سازی آب و برق و نصب مخازن جدید در مرز چذابه خبر داد و بیان کرد: برای  ایجاد پارکینگ  در مرز چذابه حدود ٩٠ هکتار آماده‌سازی و  همین پیش بینی  درخصوص مرز شلمچه انجام تا از این جهت نیز کمبودی نداشته باشیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید