تهران
کد خبر:6168
پ
IMG-20220319-WA0141

افتتاح تقاطع همسطح شهید احسان کربلایی پور

به گزارش گلبانگ زاگرس؛ آیین یادشده عصرگاه روز چهارشنبه ۲۵ اسفندماه ۱۴۰۰ در محل روبروی بازار آهن فروشان اهواز انجام شد. محمدرضا قنواتی شهردار منطقه ۸ اهواز در این مراسم گفت: شرکت فولاد خوزستان همواره در آبادسازی مناطق اطراف شرکت و کم برخوردار در سطح شهرستان و استان کوشا بوده است. وی افزود: شرکت فولاد […]

به گزارش گلبانگ زاگرس؛ آیین یادشده عصرگاه روز چهارشنبه ۲۵ اسفندماه ۱۴۰۰ در محل روبروی بازار آهن فروشان اهواز انجام شد.

محمدرضا قنواتی شهردار منطقه ۸ اهواز در این مراسم گفت: شرکت فولاد خوزستان همواره در آبادسازی مناطق اطراف شرکت و کم برخوردار در سطح شهرستان و استان کوشا بوده است.

وی افزود: شرکت فولاد خوزستان به عنوان یک شرکت صنعتی، می تواند الگوی مناسبی برای دیگر شرکت‌های استان در ایفای مسئولیت‌های اجتماعی باشد.

علیرضا مخبر دزفولی قائم مقام مدیرعامل در این آیین عملکرد فولاد خوزستان را فراتر از واژه مسئولیت های اجتماعی دانست.

وی گفت: هر جا که مردم خوزستان در تنگنا قرار گرفته اند، شرکت فولاد خوزستان در کنار مسئولان مربوطه و مردم ایستاده و گره گشایی کرده است. از پل سازی گرفته تا ساخت درمانگاه و اقدامات عمرانی و مقابله با کرونا و حفظ سلامت مردم و حمایت از آسیب دیدگان از حوادث طبیعی و محرومیت زدایی؛ همه این اقدامات در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی بوده است.

قائم مقام مدیرعامل در امور ستادی و مسئولیت های اجتماعی از معاونت برنامه ریزی و اجرای پروژه ها، مدیران شرکت فولاد خوزستان و دستگاه ها و سازمان های همکار در این پروژه قدردانی کرد و گفت: هر کسی از این محل با آسایش و ایمنی عبور می کند، صدقه جاریه ای برای بانیان این پروژه و شرکت فولاد خوزستان است.

در ادامه میثم شهنیانی معاون برنامه‌ریزی و اجرای پروژه‌ها گفت: اتمام این پروژه با شهادت احسان کربلایی پور مصادف شد. از این رو شرکت فولاد خوزستان نامه‌ درخواستی در قالب پیشنهاد نامگذاری تقاطع یاد شده به نام این شهید بزرگوار را به استانداری خوزستان، برای دریافت مجوز ارسال نموده که امیدواریم هر چه سریعتر مراحل اداری آن انجام شود.

مصطفی اژدری زاده مدیر پروژه‌های ساختمانی و سازه شرکت فولاد خوزستان گفت: به درخواست شهرداری منطقه ۸ اهواز و استانداری خوزستان، اجرای تقاطع همسطح روبروی بازار آهن فروشان، در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی از سوی شرکت فولاد خوزستان انجام شد.

وی اظهار داشت: هدف از اجرای پروژه یاد شده، دو بانده نمودن و اصلاح طرح هندسی میدان روبروی بازار آهن فروشان برای ساماندهی ترافیک عبوری شهروندان محترم منطقه کوی مهدیس در تقاطع ورودی‌های خیابان امام خمینی (ره)، بنکداران، بنگاه آهن‌فروشان و شرکت فولاد خوزستان است.

اژدری زاده افزود: دو بانده کردن جاده ترافیکی حد فاصل درب ۴ تا میدان بنکداران، اجرای حدود ۲۲۰۰ متر جاده آسفالت به مساحت تقریبی ۲۲۰۰۰ متر مربع، جدول کاری به متراژ تقریبی ۳۰۰۰ متر، اصلاح هندسی میدان بازار آهن فروشان و احداث رمپ‌ها در ورودی و خروجی جاده‌های منتهی به آن به طول حدود ۵۰۰ متر، جابجایی و اجرای کالوِرت انتقال فاضلاب شرق اهواز به طول ۱۱۰ متر، برداشتن ۱۲ اصله تیر برق معارض و نصب ۱۷ اصله تیر برق جدید، ترمیم و اجرای آسفالت باند قدیم حد فاصل درب ۴ تا میدان بنکداران، اصلاح ریل و زیرسازی محل تقاطع جاده با ریل قطار، احداث ساختمان نگهبانی راه آهن جمهوری اسلامی ایران، اجرای آسفالت (بیندر) در حدود ۱۴۷ هزار متر مربع سانتیمتر و آسفالت (توپکا) در حدود ۱۲۲ هزار مترمربع سانتیمتر، از جمله مواردی بوده که در این پروژه انجام شده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید