تهران
کد خبر:7124
پ
IMG-20220712-WA0057

افتتاح ۹ پروژه هوشمند سازی در شهرداری اهواز

آیین افتتاح پروژه های هوشمند سازی در مدیریت شهری شهر اهواز با حضور شهردار اهواز، مسئولان شهری و استانی برگزار شد. شهردار اهواز در حاشیه این آیین گفت: در آستانه عید سعید غدیر خم و در دهه کرامت خداوند به ما توفیق داد تا پروژه های هوشمند سازی شهر اهواز را افتتاح نماییم. رضا امینی […]

آیین افتتاح پروژه های هوشمند سازی در مدیریت شهری شهر اهواز با حضور شهردار اهواز، مسئولان شهری و استانی برگزار شد.

شهردار اهواز در حاشیه این آیین گفت: در آستانه عید سعید غدیر خم و در دهه کرامت خداوند به ما توفیق داد تا پروژه های هوشمند سازی شهر اهواز را افتتاح نماییم.

رضا امینی شهردار اهواز بیان کرد: در هفته یازدهم افتتاحیه ها ۹ پروژه هوشمند سازی شامل سامانه پنجره واحد مجوزهای مبتنی بر ملک ، زیرساخت پرداخت الکترونیک، زیرساخت شهر هوشمند، راه اندازی زیرساخت اطلاعات مکانی، نظارت هوشمند بر ساخت و ساز شهری، سامانه مدیریت لوایح و مصوبات شورای اسلامی شهر اهواز و اپلیکیشن اهواز من تقدیم مردم می گردد.

سعید فردانی معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری اهواز نیز در آیین افتتاح پروژه های هوشمند شهرداری اهواز اظهار کرد: امروزه هوشمند سازی برای توسعه شهری اختیار نیست بلکه یک الزام است، اگر رضایت شهروندان در انجام همه امور سرلوحه دستگاه های اجرایی باشد، ابزاری جز فناوری اطلاعات برای اینکار وجود ندارد.

وی افزود: سال های زیادی است که در دنیا برای افزایش سرعت ارائه خدمات و افزایش شفافیت از ابزار فناوری اطلاعات استفاده می شود؛ در حوزه مدیریت شهری نیز به دلیل استفاده از اطلاعات به روز و تصمیم گیری بر اساس اطلاعات درست از این ابزار استفاده می شود.

وی در ادامه گفت: در سال ۱۴۰۰ بیش از یکصد و ۲۰ هزار درخواست در مناطق هشت گانه شهرداری اهواز برای اطلاع یابی شهروندان انجام شد که این در خواست ها منجر به تردد های زیاد و اتلاف وقت شهرودان می شد،اما امروز با فراهم شدن زیرساخت های لازم نیاز های شهروندان در یک پنجره واحد به صورت الکترونیکی انجام می شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید