تهران
کد خبر:7759
پ
۱۳۹۳۰۲۲۰۰۰۰۴۹۴_PhotoA

افزایش نرخ کرایه اتوبوس‌های شهری اهواز

رضا بزاززاده گفت : نرخ کرایه اتوبوس‌های حمل و نقل شهری اهواز با مصوبه شورای شهر اهواز افزایش یافته است. وی با بیان اینکه در هر نقطه از کشور سالانه نرخ کرایه‌ها باید افزایش یابد، افزود: نرخ کرایه اتوبوس شهری در اهواز بعد از چهار سال افزایش یافته است. سرپرست سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز گفت: […]

رضا بزاززاده گفت : نرخ کرایه اتوبوس‌های حمل و نقل شهری اهواز با مصوبه شورای شهر اهواز افزایش یافته است.

وی با بیان اینکه در هر نقطه از کشور سالانه نرخ کرایه‌ها باید افزایش یابد، افزود: نرخ کرایه اتوبوس شهری در اهواز بعد از چهار سال افزایش یافته است.

سرپرست سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز گفت: در طول این سال‌ها به دلیل نبود بلیت الکترونیک، کرایه‌ها افزایش نیافت، زیرا هر چه نرخ‌ها بالاتر می‌شد، در جیب رانندگان می‌رفت.

بزاززاده با اشاره به تاثیر فعال شدن بلیت الکترونیک در پیشگیری از پرداخت مبلغ بیشتر به رانندگان، بیان کرد: از سال ۹۷ تا سال گذشته، رانندگان اتوبوس‌ها بابت کرایه اتوبوس در هر مسیر یک هزار تومان و برخی اوقات تا ۲ هزار تومان از مسافران می‌گرفتند در حالی که اکنون با افزایش نرخ کرایه‌ها هم نرخ حدود ۶۰ درصد خطوط، همان یک هزار تومان است.

وی عنوان کرد: در حال حاضرترین بیشترین کرایه در خطوط اتوبوسرانی اهواز ۲ هزار تومان است، اما نرخ برخی خطوط زیر یک هزار تومان است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید