تهران
کد خبر:1977
پ
فاقد تصویر شاخص

انهدام ۲ باند قاچاق سلاح در خوزستان

فرمانده انتظامی استان خوزستان از انهدام ۲ باند قاچاق سلاح و کشف ۲۵ قبضه کلت کمری در ۲۴ ساعت گذشته در خوستان خبر داد .

سردار سیدمحمد صالحی با عنوان این خبر اظهار داشت :  به دنبال کنترل و رصد تحرکات قاچاقچیان سلاح و مهمات در سطح استان، ماموران پلیس امنیت عمومی استان با رصد اطلاعاتی، ۲ باند قاچاق سلاح و مهمات را شناسایی و زیر ضربه قرار دادند.

وی افزود: ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی با اشراف اطلاعاتی و انجام اقدامات پیچیده پلیسی در عملیاتی مشترک با همتای خود در شهرستان‌ “شوش” محل دپوی سلاح را در شهر “شاوور” شناسایی و ضمن دستگیری سرکرده باند از مخفیگاه متهم بازرسی بعمل آوردند

فرمانده انتظامی استان خوزستان با بیان اینکه در این ارتباط ۲۰ قبضه سلاح کمری و ۴۰ تیغه خشاب مربوطه کشف شد، عنوان کرد: شناسایی و دستگیری دیگر اعضای باند در دستور کار قرار دارد.

این مقام ارشد انتظامی در خوزستان اضافه کرد: در عملیاتی دیگر ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان با رصد فنی و اطلاعاتی باند ۳ نفره قاچاقچیان سلاح و مهمات را در محور “شوش _ اهواز” با یک‌دستگاه خودروی پراید شناسایی و طی عملیات تعقیب و گریز و قانون بکارگیری سلاح دستگیر کردند.

سردار صالحی افزود: در بازرسی از خودروی توقیفی ۵ قبضه کلت کمری و ۱۰ تیغه خشاب که به طرز ماهرانه‌ای جاسازی شده بود، کشف شد.

فرمانده انتظامی استان خوزستان با اشاره به اینکه در مجموع این ۲ عملیات ۲۵ قبضه کلت کمری، ۵۰ تیغه خشاب و ۴ نفر دستگیر شدند، خاطرنشان کرد: از آنجا که وجود سلاح غیر مجاز یکی از عوامل بسترساز جرایم خشن اعم از تیراندازی، قتل و سرقت‌های مسلحانه است، نیروی انتظامی با جدیت تمام و قاطعانه با قاچاقچیان سلاح و مهمات برخورد خواهد کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید