تهران
کد خبر:7797
پ
۹۸۴۹۵۰۲_۷۰۹
دادستان عمومی و انقلاب ایذه از شناسایی و بازداشت اعضای ۲ باند سرقت مسلحانه در این شهرستان خبر داد.

بازداشت اعضای ۲ باند سرقت مسلحانه در ایذه

به نقل از دادگستری خوزستان، باقر آرامش گفت: براساس گزارش‌های مردمی و شکایت مال‌باختگان، پیگیری‌های صورت گرفته و دستور‌های قضایی صادره برای شناسایی متهمان، ماموران نیروی انتظامی ایذه موفق به شناسایی و بازداشت ۶ نفر از سارقان مسلح در این شهرستان شدند. وی افزود: این افراد در قالب ۲ باند سرقت فعالیت می‌کردند و برخی از آنان […]

به نقل از دادگستری خوزستان، باقر آرامش گفت: براساس گزارش‌های مردمی و شکایت مال‌باختگان، پیگیری‌های صورت گرفته و دستور‌های قضایی صادره برای شناسایی متهمان، ماموران نیروی انتظامی ایذه موفق به شناسایی و بازداشت ۶ نفر از سارقان مسلح در این شهرستان شدند.
وی افزود: این افراد در قالب ۲ باند سرقت فعالیت می‌کردند و برخی از آنان دارای سابقه کیفری مشابه بودند.
آرامش ادامه داد: ۴ نفر از این متهمان با استفاده از سلاح کلاشینکف، از خودرو‌های داخل شهر و سرنشینان آن و اعضای باند دیگر با استفاده از اسلحه کلت کمری و با بستن راه خودرو‌ها در جاده و پمپ بنزین در مسیر اهواز به ایذه اقدام به سرقت مسلحانه می‌کردند.
دادستان عمومی و انقلاب ایذه اضافه کرد: متهمان که همگی در بازداشت موقت هستند، اتهام‌های دیگری نیز در پرونده دارند که به صورت جداگانه در حال رسیدگی است.
وی با هشدار به مرتکبان جرائم خشن و برهم زنندگان نظم و آرامش عمومی، گفت: دستگاه قضایی با هرگونه ناهنجاری و جرم، قاطعانه و در چارچوب قانون برخورد کرده و در راستای برقراری امنیت با هیچ گروه و دسته‌ای مماشات نمی‌کند.
پیش از این رئیس کل دادگستری خوزستان اعلام کرد، رسیدگی قاطع و برخورد بازدارنده با جرائم خاص و خشن و جرائمی که امنیت روانی مردم را به مخاطره می‌اندازند، باید در اولویت کاری دستگاه قضا قرار گیرد.
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید