تهران
کد خبر:3941
پ
فاقد تصویر شاخص

بازگشت شادی به دل‌های کارگران هفت‌تپه

به گزارش خبرگزاری فارس از شوش، پس از اعلام خبر بازگشت شرکت کشت و صنعت هفته به بیت المال، امروز تعداد بسیار زیادی از کارگران این شرکت به منظور ابراز شادی و خوشحالی خود همراه با خانواده‌هایشان در محوطه شرکت هفت تپه جمع شدند. این کارگران که تعدادشان بیش از یک هزار نفر بود با […]

به گزارش خبرگزاری فارس از شوش، پس از اعلام خبر بازگشت شرکت کشت و صنعت هفته به بیت المال، امروز تعداد بسیار زیادی از کارگران این شرکت به منظور ابراز شادی و خوشحالی خود همراه با خانواده‌هایشان در محوطه شرکت هفت تپه جمع شدند.

این کارگران که تعدادشان بیش از یک هزار نفر بود با در دست داشتن پلاک‌کاردهایی با مضامینی همچون: هفت تپه آزاد شد، ما کارگران هفت تپه خواستیم، استوار و متحد ایستادیم و توانستیم، پیروزی ما کارگران هفت تپه گامی برای رسیدن به دیگر خواسته‌های برحق ماست شادی خود را از به ثمر نشستن تلاش‌هایشان را نشان دادند.

شرکت کشت و صنعت هفت تپه ۶ سال پیش با واگذاری به بخش خصوصی دچار مشکلاتی شد که علاوه بر افت تولید گریبان حقوق و مزایای کارگران را گرفت.
در تابستان سال گذشته با اعتراضات روزانه کارگران در چند ماه متوالی و ورود دستگاه قضا و سازمان بازرسی کل کشور سرانجام روز گذشته پس از کش و قوس‌های فراوان این شرکت به بیت المال و دولت بازگشت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید