تهران
کد خبر:7805
پ
d0d1456a316d151cfd6bcb0f94c7946efa1ea81c8c5fa39be6e46f69e3a412cc_original
رییس هیات فوتبال خوزستان از حضور زنان در ورزشگاه های غدیر اهواز و شهدای فولادخوزستان، خبر داد.

بانوان خوزستانی در لیگ ۲۳ به ورزشگاه‌های غدیر و فولاد می‌آیند

عبدالکاظم طالقانی درباره اظهارنظر اخیر تاج مبنی برامکان ورود بانوان به چند ورزشگاه برای لیگ ۲۳ از جمله ورزشگاه غدیر اهواز، در پاسخ به این سوال که آیا این ورزشگاه توانسته برای برگزاری لیگ برتر مجوز بگیرد؟ گفت: مسئولیت این ورزشگاه برعهده گروه ملی است و خوشحالم که با تدبیر مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان […]

عبدالکاظم طالقانی درباره اظهارنظر اخیر تاج مبنی برامکان ورود بانوان به چند ورزشگاه برای لیگ ۲۳ از جمله ورزشگاه غدیر اهواز، در پاسخ به این سوال که آیا این ورزشگاه توانسته برای برگزاری لیگ برتر مجوز بگیرد؟ گفت: مسئولیت این ورزشگاه برعهده گروه ملی است و خوشحالم که با تدبیر مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان این ورزشگاه در اختیار گروه ملی قرار گرفت تا نگهداری شود. اشکالات زیادی در این ورزشگاه وجود دارد اما مطمئنا مدیرعامل استقلال خوزستان برنامه هایی در جهت رفع آن ها دارد.

وی ادامه داد: روز گذشته نیز حراست فدراسیون با من تماس گرفت و قرار شد فیلم هایی از دو ورزشگاه غدیر و شهدای فولاد تهیه شود و موضوع ورود بانوان به این ورزشگاه مورد بررسی قرار بگیرد. این دو ورزشگاه ظرفیت حضور بانوان را دارند، البته فعلا در مرحله بررسی هستند.

باتوجه به این که قرار است بانوان وارد ورزشگاه شوند باید آسایش آن ها و امکانات حضور این قشر سنجیده شود، نه این که به صورت حرف کاری را شروع کنیم و بعد در میانه های راه متوجه ایرادات شویم. در مجموع برای لیگ ۲۳ ورود بانوان را در ورزشگاه های غدیر و شهدای فولاد خواهیم داشت زیرا اشکالات این ورزشگاه حل خواهد شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید