تهران
کد خبر:8655
پ
۱۶۹۹۱۴۰۸۹
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان از پرداخت ۷۰درصد از مطالبات گندمکاران خوزستانی خبر داد و گفت: مابقی مطالبات گندمکاران استان نیز بلافاصله پس از تامین اعتبار از سوی دولت پرداخت خواهد شد.

بزودی، پرداخت باقی‌مانده مطالبات گندمکاران خوزستانی

امید جهان‌نژادیان با بیان اینکه ۷۰ درصد از مطالبات گندمکاران خوزستانی پرداخت شد، گفت: تاکنون از ۲۷ هزار میلیارد تومان مطالبات کشاورزان ۲۰ هزار میلیارد تومان به حساب آنها پرداخت شده است.مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان افزود: مسئولان استانی در حال پیگیری سایر مطالبات کشاورزان هستند که بلافاصله بعد از تامین اعتبار از سوی […]

امید جهان‌نژادیان با بیان اینکه ۷۰ درصد از مطالبات گندمکاران خوزستانی پرداخت شد، گفت: تاکنون از ۲۷ هزار میلیارد تومان مطالبات کشاورزان ۲۰ هزار میلیارد تومان به حساب آنها پرداخت شده است.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان افزود: مسئولان استانی در حال پیگیری سایر مطالبات کشاورزان هستند که بلافاصله بعد از تامین اعتبار از سوی دولت پرداخت خواهد شد.

وی تصریح کرد: در روند خرید تضمینی گندم، اطلاعات کشاورزان بلافاصله پس از تحویل محصول به مراکز خرید، توسط همکاران ما در سامانه سیفا ثبت و پس از آن به بانک‌ها ارسال می‌شود تا در اولین فرصت هزینه محصول گندمکاران به حساب آن‌ها واریز شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید