تهران
کد خبر:2264
پ
فاقد تصویر شاخص

به کارگیری بیش از ۱۵ هزار نیروی پلیس خوزستان در تامین امنیت انتخابات

رمانده انتظامی خوزستان از به کارگیری بیش از ۱۵ هزار نیروی پلیس برای تأمین نظم و امنیت انتخابات ۱۴۰۰ در استان خوزستان خبر داد.

سردار سید محمد صالحی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در راستای تامین نظم و امنیت انتظامی و ترافیکی از یک ماه قبل، برنامه‌ریزی و تمهیدات مناسبی برای برگزاری انتخابات سال ۱۴۰۰ اندیشیده شده است.

وی افزود: حوزه‌های اصلی مأموریت پلیس در انتخابات، تأمین امنیت شعب اخذ رای، حفاظت از صندوق‌های رای‌گیری و ایجاد احساس امنیت عمومی استان خوزستان در این روز بزرگ است.

صالحی ادامه داد: ۴ هزار و ۱۸۳ صندوق ثابت و سیار در خوزستان داریم که بیش از ۱۵ هزار نفر از عوامل نیروی انتظامی با همکاری بسیج و سپاه استان، مسئولیت امنیت این صندوق‌ها را برعهده دارند.

فرمانده انتظامی خوزستان با اشاره به نقش بسیار مهم و تاثیرگذار مشارکت‌های مردمی در تامین امنیت انتخابات، تصریح کرد: با مردم و به کمک آن‌ها، بهترین شرایط برای حضور حداکثری در پای صندوق‌های اخذ رای فراهم شده است.

وی از اجرای تمهیدات ترافیکی پلیس در زمان برگزاری انتخابات خبر داد و گفت: طرح‌های ترافیکی ویژه انتخابات برای روان‌سازی ترافیک در محدوده شعب اخذ رای و صندوق‌ها در دستور کار پلیس قرار دارد که در این راستا همکاران پلیس راهور تا پایان ساعت اخذ رای در معابر شهری حضور خواهند داشت. از شهروندان نیز می‌خواهیم که در این امر با پلیس همکاری کنند.

صالحی با بیان این که مردم خوزستان امتحان خود را پس داده‌اند و همواره پای انقلاب و آرمان‌های مقدس آن بوده‌اند، خاطرنشان کرد: ان‌شاءالله با شرکت در این انتخابات، برگ زرین دیگری در کارنامه انقلاب اسلامی رقم خواهد خورد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید