تهران
کد خبر:8709
پ
photo_2024-06-24_19-05-14
رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور به پاس تلاش های امیدآفرین روابط عمومی شرکت فولاد اکسین خوزستان با اهدای لوح تقدیر از آن تقدیر نمود.

تجلیل رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور از روابط عمومی شرکت فولاد اکسین خوزستان

به پاس تلاش‌ها و مجاهدت‌های انجام شده در راستای امید آفرینی در کشور،رئیس سازمان بسیج مستضعفین از مجموعه روابط عمومی شرکت فولاد اکسین خوزستان با اهدای لوح سپاس،تقدیر به عمل آورد. در مراسمی که ۴ خردادماه با حضور سردار فلاحی معاونت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی،حجت الاسلام والمسلمین رستگار مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در سپاه […]

به پاس تلاش‌ها و مجاهدت‌های انجام شده در راستای امید آفرینی در کشور،رئیس سازمان بسیج مستضعفین از مجموعه روابط عمومی شرکت فولاد اکسین خوزستان با اهدای لوح سپاس،تقدیر به عمل آورد.

در مراسمی که ۴ خردادماه با حضور سردار فلاحی معاونت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی،حجت الاسلام والمسلمین رستگار مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در سپاه استان،بهمئی رییس بسیج رسانه خوزستان،مدیران خانه مطبوعات استان و جمعی از اصحاب رسانه و پیشکسوتان این حوزه برگزار شد،از سجاد خراسانی مدیر روابط عمومی شرکت فولاد اکسین خوزستان تجلیل شد.

این لوح سپاس به پاس فعالیت های بی شائبه در امید آفرینی و روایتگری پیشرفت های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به روابط عمومی شرکت فولاد اکسین خوزستان اهدا شد.

انتشار اخبار امید آفرین تلاش ها و کوشش های فولاد مردان اکسینی در بحث ثبت رکوردهای جهش تولید و تحقق شعار مقام معظم رهبری در این زمینه و انعکاس فعالیت های امید آفرین و جهادگونه کارگران اکسین از جمله اقدامات انجام شده روابط عمومی شرکت فولاد اکسین خوزستان است.

تهیه و ساخت تیزرها،کلیپ‌ها و تولید محتوای نوین و همچنین عملکرد شایسته در راستای استفاده از تکنولوژی های روز از جمله هوش مصنوعی از دیگر اقدامات شایسته روابط عمومی فولاد اکسین خوزستان طی مدت اخیر در راستای کمک به امید آفرینی در کشور و انتشار اخبار امید بخش است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید