تهران
کد خبر:6220
پ
IMG-20220409-WA0050

تخریب شرکت فولاد خوزستان با چه هدفی دنبال می شود؟

گلبانگ زاگرس: نوشتاری از : حسن سلامت دوم – سردبیر روزنامه نسیم خوزستان متاسفانه در چند روز اخیر اقدامی مهندسی شده علیه ارگان هایی که از نشریات و رسانه های مجوز دار حمایت می کنند، آغاز شده است. تخریب های اخیر از ارگانی شروع گردیده که در سالهایی که بدترین اقدامات و تحریم ها از […]

گلبانگ زاگرس:
نوشتاری از : حسن سلامت دوم – سردبیر روزنامه نسیم خوزستان

متاسفانه در چند روز اخیر اقدامی مهندسی شده علیه ارگان هایی که از نشریات و رسانه های مجوز دار حمایت می کنند، آغاز شده است.
تخریب های اخیر از ارگانی شروع گردیده که در سالهایی که بدترین اقدامات و تحریم ها از سوی دولت روحانی و حتی احمدی نژاد با هدف تضعیف نشریات و رسانه های منتقد صورت گرفت بیشترین کمک را به رسانه های منتقد و آزاد نموده اند، شرکت فولاد خوزستان از محدود ارگانهایی محسوب می شود که در این دوران سخت به روزنامه های محلی، سراسری، هفته نامه ها و پایگاه های خبری که از همه جا قطع امید کرده بودند کمک کرده است.
حال سوال اینجاست که چرا عده ای دست به تخریب شرکت فولاد خوزستان زده اند؟ جواب ساده است! برخی افراد پیمانکار به بهانه اینکه سایت خبری دارند با اهرم مطالبه گری اقدام به باج خواهی از مدیران ادارات و ارگان ها می کنند و اگر مدیران آن ارگانها زیر بار درخواست های زیاده خواهانه و … آنها نرفت به تخریب و سیاه نمایی روی می آورند!

اما داستان از آن جا شروع شده است که برخی افراد برای تضعیف مدیریت شرکتی که عملکردش در خدمات اجتماعی، استخدام بومی ها و پرداخت حق و حقوق مردم منطقه زبانزد خاص و عام بوده و نقش مهمی در توسعه مناطق حاشیه ای ایفا کرده است حمله کرده و کمک این شرکت به رسانه ها را بهانه کرده است و برای تضعیف مدیران شرکت فولاد خوزستان ابتدا به حامیان آن شرکت حمله نموده تا بعد از دور کردن رسانه های حامی شرکت فولاد، مدیران شرکت را در گوشه رینگ تنها گذاشته و در فاز دوم نقشه شومشان، به مدیران شرکت حمله ور شده و آنها را مجبور به همکاری کنند!

اگر کمی به بهانه ای که تیم تخریب به آن متوسل شده توجه کنیم خواهیم دید شرکت هایی از قبیل شرکت فولاد مبارکه و … حداقل ٢٠ برابر این کمک و حمایت ها را از نشریات حامی خود کرده اند و در خوزستان نیز این کمک ها بخاطر حضور یکی از مطبوعاتی های باسابقه(غلامرضا فروغی نیا رئیس فعلی هیات مدیره خانه مطبوعات خوزستان) در روابط عمومی به بیش از ٢١٠ نشریه و رسانه صورت می پذیرد.

در پایان این نکته را یادآور میشوم که عمده دلیل تخریب های اخیر ایستادگی مدیریت موفق شرکت فولاد خوزستان در مقابل تیم های زیاده خواهی است که تاکنون زیر بار استخدام های خارج از ضابطه و سفارشات برخی مقامات و تیم های سیاسی کمر خم نکرده است، اما به این عوامل نکته ای را گوشزد میکنم با این اقدامات تخریبی، مدیرعامل فولاد خوزستان دست از حمایت از رسانه ها برنمیدارد و نشریات و رسانه ها نیز کمک های این شرکت را در دوران سخت گذشته فراموش نخواهند کرد و مثل همیشه در کنار مدیریت موفق این شرکت خواهند ایستاد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید