تهران
کد خبر:6663
پ
تقدیر-از-برترین-کارگر-نظام-بهپویی-شرکت-فولاد-خوزستان

تقدیر از برترین کارگر نظام بهپویی شرکت فولاد خوزستان

به مناسبت گرامی داشت هفته کار و کارگر از  کارگر برتر نظام بهپویی در شرکت فولاد خوزستان تقدیر شد.

به گزارش گلبانگ زاگرس؛ در جلسه ای که روز یکشنبه ۱۸ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ در دفتر مدیر آموزش و توسعه منابع انسانی برگزار شد، از سید امین منصوری کاردان تولید بخش احیا به پاس فعالیت های چشمگیر در حوزه نظام بهپویی تقدیر شد.

جعفر جنامی نیا مدیر آموزش و توسعه منابع انسانی با اشاره به فعالیت های کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی نظام بهپویی، تقدیر از کارکنان متعهد و برتر را یکی از فعالیت‌های مثبت این کمیته معرفی کرد.

وی با برشمردن قدمت نظام بهپویی در شرکت فولاد خوزستان و اشاره به تقدیر از یک بانو (به مناسبت روز زن) و یکی از کارشناسان (به مناسبت روز مهندس) در سال گذشته، این‌گونه حرکت‌ها را قدم‌هایی نو در راستای اعتلای این نظام دانست.

مدیر آموزش و توسعه منابع انسانی با تشکر از سید امین منصوری تداوم فعالیت‌های علمی وی در کنار انجام وظایف سازمانی را با ارزش دانست و از پشتیبانی و حمایت اثربخش مدیریت بخش احیا تقدیر نمود.

غلامعلی منصوریان مدیر دفتر فن آوری تولید بخش احیا با تشکر از برگزاری چنین جلساتی و تقدیر از زحمات روسای پیشین واحد بهپویی گفت: با حضور آقای علاقه مند، فضای جدیدی بوجود آمده که فعالیت کارکنانی که در سیستم کایزن فعالیت دارند، مورد تشویق قرار گرفته و باعث ایجاد انگیزه برای دیگر کارکنان می‌شود.

وی افزود: به زبان ساده، کایزن باعث می‌شود در کنار انجام وظایف شغلی با مشاهده‌ی ایراد و اشکال در فرآیندها و تجهیزات، از کنار آن بی‌تفاوت عبور نکرده، بلکه آن را مورد بررسی قرار داده و برای رفع مشکل تمهید اندیشیده شود.

منصوریان در پایان از زحمات آقای مردانی نژاد دبیر بهپویی و کارکنان تلاشگر بخش احیا تشکر نمود.

در ادامه علاقه مند رئیس واحد بهپویی، تعداد بالای پیشنهادات ارائه شده و در عین حال درصد بالای پیشنهادات اجرا شده از سوی آقای سید امین منصوری را نشانه ارائه هدفمند و هوشمندانه پیشنهاداتِ کاربردی از سوی ایشان دانست که در کنار روحیه تعهد به فعالیت های مشارکتی، علت اصلی این انتخاب از بین همکاران در رده تکنسین و کاردان بوده است.

وی همچنین از آقای مهندس منصوریان، مدیر دفتر  فناوری بخش احیا به عنوان متولی اصلی فعالیت های بهپویی در بخش احیا، برای ایجاد فضایی که در آن فعالیت های خلاقانه و مشارکتی مورد حمایت قرار گرفته، تشکر کرد و عملکرد همکارانی مانند آقای منصوری را نتیجه ایجاد چنین فضایی دانست.

سید امین منصوری کارگر برتر نظام پیشنهادها در سال ۱۴۰۱ با تشکر از برگزاری این مراسم، توجه و حمایت مدیران سازمان از فعالیت‌های خلاقانه و مشارکتی را از عوامل اصلی تشویق کارکنان به حضور در این حرکت‌ها دانسته و خواستار استمرار این رویکرد در سازمان شد.

در پایان با حضور جعفر جنامی نیا مدیر واحد آموزش و توسعه منابع انسانی و غلامعلی منصوریان مدیر دفتر فن آوری تولید بخش احیا با اهدای لوح و هدیه از سید امین منصوری تقدیر شد.

Û¸Û¹Û·Û¶<3ñ”
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید