تهران
کد خبر:7213
پ
تقدیر-از-معاون-منابع-انسانی-و-امور-اجتماعی-فولاد-خوزستان

تقدیر از معاون منابع انسانی و امور اجتماعی فولاد خوزستان

با حضور فرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر (عج)، از عباسعلی تقوی معاون منابع انسانی و امور اجتماعی شرکت فولاد خوزستان به عنوان مدیر جهادی تقدیر شد. سردار شاهوارپور از فعالیت  بسیجیان در قالب گروه‌های جهادی در مناطق محروم گفت و افزود: چند سالی است که بسیجیان با حضور در روستاها و مناطق حاشیه شهرها، در تخصص‌ […]

با حضور فرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر (عج)، از عباسعلی تقوی معاون منابع انسانی و امور اجتماعی شرکت فولاد خوزستان به عنوان مدیر جهادی تقدیر شد.

سردار شاهوارپور از فعالیت  بسیجیان در قالب گروه‌های جهادی در مناطق محروم گفت و افزود: چند سالی است که بسیجیان با حضور در روستاها و مناطق حاشیه شهرها، در تخصص‌ مختلف در حال خدمت‌رسانی هستند. این اقدامات تاثیرات به سزایی در حل مشکلات و رفع محرومیت‌ها داشته است.
وی افزود: جهادگران بخشی از این اقدامات را در حوزه عمرانی، درمانی، فرهنگی و دیگر بخش‌های مختلف انجام می‌دهند؛ البته امید است که نوجوانان و جوانان در این حوزه ها حضور فعال داشته باشند، تا با فرهنگ جهادی آشنا شوند.  حضور موثر شرکت‌های بزرگ نظیر فولاد خوزستان در کنار گروه‌های جهادی قوت قلبی برای بسیجیان جهادگر است.
در پایان مراسم از خدمات‌ شرکت فولاد خوزستان در یاری رساندن به مناطق کم‌برخودار قدردانی شد و با اهدای لوح از عباسعلی تقوی معاون منابع انسانی و امور اجتماعی فولاد خوزستان به عنوان مدیر جهادی تقدیر شد.


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید