تهران
کد خبر:7738
پ
+کالای+قاچاق

توقیف ۵ شناور باری حامل کالای قاچاق در خوزستان/ ۵۵۰ دستگاه کولر گازی کشف شد.

سردار لطفعلی پاکباز ‌اظهارکرد: مرزبانان پایگاه دریابانی ماهشهر، در راستای مبارزه با قاچاق کالا و کنترل آب‌های شمالی خلیج فارس پنج فروند شناور حامل کالای قاچاق را شناسایی و جهت بازرسی آنها را متوقف کردند. وی افزود: مرزبانان در بازرسی دقیق از شناورهای توقیف شده موفق به کشف ۵۵۰ دستگاه کولر گازی اسپیلت ۲ تیکه […]

سردار لطفعلی پاکباز ‌اظهارکرد: مرزبانان پایگاه دریابانی ماهشهر، در راستای مبارزه با قاچاق کالا و کنترل آب‌های شمالی خلیج فارس پنج فروند شناور حامل کالای قاچاق را شناسایی و جهت بازرسی آنها را متوقف کردند.

وی افزود: مرزبانان در بازرسی دقیق از شناورهای توقیف شده موفق به کشف ۵۵۰ دستگاه کولر گازی اسپیلت ۲ تیکه فاقد هرگونه اظهارنامه قانونی شدند.

سردار “پاکباز”  با اشاره به دستگیری ۱۲ متهم در این رابطه، تصریح‌کرد: کارشناسان ارزش محموله کشف شده را بالغ بر ۳۰۰ میلیارد ریال ارزیابی کردند که پس از تکمیل پرونده مقدماتی به همراه متهمان تحویل مراجع ذیصلاح شد.

فرمانده مرزبانی استان خوزستان خاطر نشان کرد: مرزبانان شبانه روز با دقت و هوشیاری کامل تمام نوار مرزی را زیر نظر دارند و نسبت به هرگونه ورود و خروج کالای قاچاق حساس بوده و با افراد خاطی به طور جد برخورد می‌کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید