تهران
کد خبر:6460
پ
IMG-20220429-WA0645

حضور مدیرعامل و کارکنان شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در راهپیمایی روز قدس

به گزارش گلبانگ زاگرس؛ در این مراسم که روز جمعه (۹ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱) برگزار شد، کارکنان شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در شهرهای اهواز، امیدیه، مسجدسلیمان و گچساران ضمن لبیک به فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی؛ همزمان با ملت ایران، انزجار خود از رژیم غاصب اسرائیل و هم‌پیمانانش […]

به گزارش گلبانگ زاگرس؛ در این مراسم که روز جمعه (۹ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱) برگزار شد، کارکنان شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در شهرهای اهواز، امیدیه، مسجدسلیمان و گچساران ضمن لبیک به فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی؛ همزمان با ملت ایران، انزجار خود از رژیم غاصب اسرائیل و هم‌پیمانانش را به جهانیان نشان دادند.
همچنین فرماندهی و  بسیجیان حوزه‌ مقاومت بسیج شهید تندگویان (وزارت نفت-جنوب) و پایگاه‌های بسیج مدیریت‌ها و شرکتهای تابعه نیز با حضور گسترده در راهپیمایی، از آرمان‌های فلسطین حمایت کردند.
شعار اصلی راهپیمایان روز قدس امسال، همچون سال‌های گذشته، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آل‌سعود و تداوم شعار آزادی فلسطین و قدس شریف بود.
شایان ذکر است آخرین جمعه ماه مبارک رمضان از سوی بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی، امام خمینی (ره) به منظور حمایت از مظلومیت فلسطین و کوتاه کردن دست رژیم صهیونیستی اسرائیل به نام «روز قدس» نامگذاری شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید