تهران
کد خبر:5749
پ
IMG-20220125-WA0416

خدمات قرارگاه محرومیت‌زدایی نبی اکرم (ص) در مناطق محروم اهواز کم‌نظیر است

به گزارش گلبانگ زاگرس و به نقل از خبرنگار روابط عمومی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خوزستان ، سردار «عبدالرضا مرادحاجتی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان، امروز به همراه سردار «حسن شاهوارپور» فرمانده سپاه ولی عصر(عج) خوزستان و حجت الاسلام «عبدالرضا رستگار» نماینده ولی فقیه در سپاه […]

به گزارش گلبانگ زاگرس و به نقل از خبرنگار روابط عمومی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خوزستان ، سردار «عبدالرضا مرادحاجتی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان، امروز به همراه سردار «حسن شاهوارپور» فرمانده سپاه ولی عصر(عج) خوزستان و حجت الاسلام «عبدالرضا رستگار» نماینده ولی فقیه در سپاه ولی عصر(عج) خوزستان ضمن حضور در بیت آیت الله «سید محمدعلی موسوی جزایری» زعیم حوزه های علمیه خوزستان، برای وی آرزوی سلامتی کردند.

آیت الله موسوی جزایری در این دیدار ضمن تقدیر از عملکرد نیروهای مسلح در برهه های مختلف، امید آفرینی و اقتدار امنیتی را مایه دلگرمی مردم دانست و اظهار داشت: هر کجا به مشکل خوردیم دست به دامان فرهنگ دفاع مقدس شدیم و توانستیم از بحران ها عبور کنیم.

وی خطاب به سردار مرادحاجتی افزود: خدمات ارزنده شما و دیگر فرزندان خوزستان در قرارگاه محرومیت زدایی نبی اکرم(ص) به خصوص در مناطق محروم کم نظیر بود.

سردار مرادحاجتی نیز در این دیدار، خدمات آیت الله موسوی جزایری در دوره های مختلف به خصوص دوران دفاع مقدس را ممتاز خواند و گفت: خوزستان در مقطعی مدیون مدیریت جهادی و شبانه روزی شما در خیلی از عرصه ها بود.

وی افزود: در دوران دفاع مقدس مردم اقوام مختلف خوزستان با راهبری مراجع و علمای بزرگ استان توانستند یک سد محکم در مقابل دشمن تا دندان مسلح ایجاد کنند.

آیت الله موسوی جزایری چندی پیش به علت بیماری در یکی از بیمارستان های تهران مورد عمل جراحی قرار گرفت و هم اکنون نیز پس از دوران نقاهت، شرایط مساعدی دارد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید