تهران
کد خبر:7350
پ
IMG-20220730-WA0096

دیدار شهردار اهواز با معاون وزیر بهداشت و رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز

رضا امینی شهردار اهواز  ۸ مرداد با دکتر حیدری معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دکتر سرمست رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز دیدار و گفتگو کرد. این دیدار که در دفتر شهردار اهواز انجام شد، در راستای اقدامات و همکاریهای شهرداری در زمینه های بهداشتی به ویژه بهداشت شهر، دفع پسماند های عفونی […]

رضا امینی شهردار اهواز  ۸ مرداد با دکتر حیدری معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دکتر سرمست رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز دیدار و گفتگو کرد.

این دیدار که در دفتر شهردار اهواز انجام شد، در راستای اقدامات و همکاریهای شهرداری در زمینه های بهداشتی به ویژه بهداشت شهر، دفع پسماند های عفونی و مقابله با کرونا صورت گرفت.

شهردار اهواز در این دیدار ضمن خیرمقدم به دکتر حیدری معاون وزیر بهداشت، خدمت رسانی به مردم را وظیفه و رسالت مشترک بین تمامی دستگاه ها، ارگانها و نهادها عنوان کرد و گفت: میزان رضایتمندی مردم نشانگر تلاش و اهتمام مجموعه های شهرداری و دانشگاه علوم پزشکی در راه خدمتگذاری واقعی و صادقانه به شهروندان است.

وی عنوان کرد: با توجه به اینکه دانشگاه علوم پزشکی و شهرداری در راستای حفظ سلامت و بهداشت عمومی شهروندان نقش محوری دارند، لازم است همکاری های دوجانبه ای با محوریت خدمت به مردم داشته باشند.
امینی در این دیدار از آمادگی مجموعه شهرداری برای همکاری‌های مشترک و تعاملی با دانشگاه علوم پزشکی اهواز خبر داد.

گفتنی است در این دیدار همکاریهای مشترک بین بخشی دانشگاه علوم پزشکی و شهرداری مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید