تهران
کد خبر:7552
پ
۹۴۰۰۰۳۱_۱۰۸

رئیس پلیس راه خوزستان تعداد تردد‌های روزانه در جاده‌های استان از آغاز سفر‌های نوروزی را یک میلیون و ۲۰۰ هزار مورد اعلام کرد.

سرهنگ سعید رحیمی حجم ترافیک در جاده‌های اصلی خوزستان را سنگین توصیف کرد و گفت: موج اول سفر‌های نوروزی به استان از روز چهارشنبه هفته قبل آغاز شده و در روز‌های پنجشنبه و جمعه میزان تردد مسافران به اوج رسید. وی به ثبت روزانه یک میلیون و ۲۰۰ تردد در جاده‌های خوزستان اشاره کرد و افزود: پیش بینی می‌شود با پایان […]

سرهنگ سعید رحیمی حجم ترافیک در جاده‌های اصلی خوزستان را سنگین توصیف کرد و گفت: موج اول سفر‌های نوروزی به استان از روز چهارشنبه هفته قبل آغاز شده و در روز‌های پنجشنبه و جمعه میزان تردد مسافران به اوج رسید.

وی به ثبت روزانه یک میلیون و ۲۰۰ تردد در جاده‌های خوزستان اشاره کرد و افزود: پیش بینی می‌شود با پایان ساعت کاری روز یکشنبه، ۲۸ اسفندماه امسال حجم تردد‌ها روند افزایشی داشته باشد.

سرهنگ رحیمی با بیان اینکه پلیس راه خوزستان در قالب طرح نوروزی با پوشش جاده‌های استان به منظور رصد و کنترل حوادث از نیرو‌های محسوس و نامحسوس خود برای مدیریت جاده‌ها استفاده کرده است، ادامه داد: از مردم خواهشمندیم هنگام رانندگی سرعت مطمئنه را رعایت و از انجام حرکات خطرناک خودداری کنند تا روز‌های شاد عید نوروز را برای خود و دیگران تلخ نکنند.

رئیس پلیس راه خوزستان به متخلفان هشدار داد: در صورتیکه باعث به خطر انداختن جان مردم در جاده‌ها شوند یا خودروی آن‌ها دارای نقص فنی باشد و یا حرکات نامتعارف رانندگی انجام دهند با آن‌ها برخورد خواهد شد تا امنیت مردم تامین شود.

وی بر بستن کمربند سرنشینان جلو و عقب در خودرو تاکید و اضافه کرد: بیشترین دلیل تصادف‌ها در جاده‌های خوزستان خستگی و خواب آلودگی است و به دلیل مسطح بوده و یکنواختی جاده‌های استان احتمال خستگی برای راننده وجود دارد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید