تهران
کد خبر:7502
پ
IMG-20230221-WA0000

راه یابی تیم فولاد خوزستان به مرحله یک چهارم نهایی باشگاه های آسیا

تیم فوتبال فولاد خوزستان (تنها نماینده ایران) در مرحله یک‌هشتم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در فصل۲۰۲۳-۲۰۲۲ دوشنبه از ساعت ۱۸:۳۰ به مصاف تیم الفیصلی عربستان رفت که این تیم را با نتیجه یک بر صفر شکست داد. در همین راستا روابط عمومی شرکت  فولاد خوزستان بیانیه ای صادر کرد: بنام خداوند بخشنده و مهربان […]

تیم فوتبال فولاد خوزستان (تنها نماینده ایران) در مرحله یک‌هشتم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در فصل۲۰۲۳-۲۰۲۲ دوشنبه از ساعت ۱۸:۳۰ به مصاف تیم الفیصلی عربستان رفت که این تیم را با نتیجه یک بر صفر شکست داد.

در همین راستا روابط عمومی شرکت  فولاد خوزستان بیانیه ای صادر کرد:

بنام خداوند بخشنده و مهربان

صعود غرورآفرین تیم فوتبال فولاد ایران به جمع هشت تیم برتر باشگاه‌های آسیا، نشان از عزم و اراده‌ی ‌فولادین بازیکنان، کادر فنی و مدیریت باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد دارد.

کسب این پیروزی دلچسب کام مردم ایران و اهالی خوزستان قهرمان را شیرین کرد. به راستی ثابت کردید نماینده‌ی شایسته فوتبال ایران و کارکنان تلاشگر مجموعه فولاد خوزستان هستید و قدردان مجاهدت‌ کارگران این مجموعه عظیم هستید.

بی‌شک این موفقیت بزرگ در سایه تلاش و برنامه‌ریزی بی‌وقفه مربیان، بازیکنان و کادر مدیریتی و حمایت و دعای خیر میلیون‌ها ایرانی عاشق فوتبال به دست آمد. بار دیگر ثابت شد همدلی و هم‌افزایی، مسیر صعود به قله‌های پیروزی و پیشرفت را هموار می‌سازد‌.

ضمن تبریک این پیروزی به جامعه ورزشی کشور و ملت شریف ایران به ویژه مردم شهید پرور استان خوزستان، امیدواریم این موفقیت مقدمه‌ای برای پیروزی‌های بزرگتر و حضور مقتدرانه در مراحل بعد باشد.

 

روابط‌ عمومی شرکت فولاد خوزستان

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید