تهران
کد خبر:8291
پ
۹۹۳۵۹۲۰_۵۳۲
فرنگی کار خوزستانی برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان، به عضویت تیم ملی کشتی جوانان کشور درآمد.

رقابت فرنگی کاران خوزستان با قهرمانان جهان

رقابت‌های انتخابی درون اردوی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان کشور برای مسابقات جهان امروز درتهران برگزار شد که احمدرضا محسن نژاد در وزن ۶۳ کیلوگرم، به علت غیبت رضا قیطاسی دیگر فرنگی استان برنده اعلام شد و حضور درمسابقات قهرمانی جهان را بدست آورد. در وزن ۸۲ کیلوگرم نیز میثم شاکری در ۲ مبارزه به […]

رقابت‌های انتخابی درون اردوی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان کشور برای مسابقات جهان امروز درتهران برگزار شد که احمدرضا محسن نژاد در وزن ۶۳ کیلوگرم، به علت غیبت رضا قیطاسی دیگر فرنگی استان برنده اعلام شد و حضور درمسابقات قهرمانی جهان را بدست آورد.

در وزن ۸۲ کیلوگرم نیز میثم شاکری در ۲ مبارزه به ترتیب و با نتایج ۲ بر صفر و ۵ بر ۴ مغلوب یاسین یزدی از استان مازندران شد و شانس حضور درمسابقات قهرمانی جهان را از دست داد.

علی احمدی وفا، محمد عشیری، اهورا بویری و علیرضا عبدولی دیگر فرنگی کاران استان هستند که دوبنده تیم ملی کشتی جوانان کشور را برای رقابت‌های قهرمانی جهان را بدست آوردند.

ملک محمد بویری نیز به عنوان مربی از استان، حمید باوفا سرمربی تیم ملی را در هدایت ملی پوشان درمسابقات قهرمانی جهان همراهی می‌کند.

مهدی بشیرزاده داور بین المللی خوزستان نیز از سوی اتحادیه جهانی کشتی برای قضاوت درمسابقات کشتی قهرمانی جوانان جهان دعوت شده است.

کشور لهستان از بیست وچهارم تا بیست وهفتم مردادماه ار مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی میزبانی می‌کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید