تهران
کد خبر:7369
پ
۱۱۱۱۴

روند اجرای طرح فاضلاب اهواز سرعت گرفت

رضا امینی با اشاره به کاهش زمان عملیات فاضلاب اهواز از سه سال به دو سال، گفت: با هماهنگی بین‌بخشی میان دستگاه‌های ذی‌ربط، سرعت و کیفیت اجرای پروژه فاضلاب اهواز افزایش پیدا می‌کند. وی افزود : با تاکید مقام معظم رهبری و دستور ریاست جمهوری، زمان اجرای طرح فاضلاب اهواز از سه سال به دو سال […]

رضا امینی با اشاره به کاهش زمان عملیات فاضلاب اهواز از سه سال به دو سال، گفت: با هماهنگی بین‌بخشی میان دستگاه‌های ذی‌ربط، سرعت و کیفیت اجرای پروژه فاضلاب اهواز افزایش پیدا می‌کند.

وی افزود : با تاکید مقام معظم رهبری و دستور ریاست جمهوری، زمان اجرای طرح فاضلاب اهواز از سه سال به دو سال کاهش پیدا کرده است که این امر سبب افزایش حساسیت طرح شده است.

امینی افزود: تاکنون بخاطر اقدامات انجام شده و پیشرفت طرح فاضلاب، شهروندان صبوری خوبی داشته‌اند، زیرا اجرای بعضی از پروژه‌های عمرانی مانع از تردد آسان آن‌ها و ایجاد مشکلات زیست‌محیطی شده است.

شهردار اهواز ضمن قدردانی از صبر و شکیبایی شهروندان برای اجرای طرح های مختلف در شهر اظهار امیدواری کرد: با توجه اینکه مقرر شده است سرعت و کیفیت پروژه افزایش یابد، با اجرای پروژه فاضلاب، ترمیم ترانشه‌ها و روکش‌های آسفالت و رفع مشکلات، زمینه رفاه شهروندان بیش از پیش فراهم خواهد شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید