تهران
کد خبر:7419
پ
WhatsApp-Image-2022-08-14-at-9.34.39-AM.jpeg

رکورد تولید خمیرمایه در شرکت خمیرمایه و الکل رازی شکسته شد

مهندس شهرام فرحمند با اشاره به این دستاورد اعلام کرد: تاریخ‌سازی و ثبت رکورد تولید ۱۰,۰۵۹,۴۰۱ کیلوگرم محصول خمیرمایه تولیدی در شرکت خمیرمایه و الکل رازی نویدبخش آینده‌ای افتخارآمیز و نشان از شایستگی، کار گروهی و استفاده موثر و حداکثری از امکانات است. وی ثبت این موفقیت را نتیجه زحمات، فداکاری، انسجام، مسئولیت‌پذیری و غیرت […]

مهندس شهرام فرحمند با اشاره به این دستاورد اعلام کرد: تاریخ‌سازی و ثبت رکورد تولید ۱۰,۰۵۹,۴۰۱ کیلوگرم محصول خمیرمایه تولیدی در شرکت خمیرمایه و الکل رازی نویدبخش آینده‌ای افتخارآمیز و نشان از شایستگی، کار گروهی و استفاده موثر و حداکثری از امکانات است.
وی ثبت این موفقیت را نتیجه زحمات، فداکاری، انسجام، مسئولیت‌پذیری و غیرت کارکنان زحمتکش خط مقدم تولید و سایر واحدها دانست و گفت که همکاران ما در شرایط تحریم و کرونا از هیچ کوششی فروگذار نکردند و در مسیر تعالی و بهبود مستمر قدم برداشتند.
مهندس شهرام فرحمند در پایان ضمن قدردانی از همت و غیرت تمامی همکاران گرامی به ویژه واحد تولید خمیرمایه، ابراز امیدواری کرد که کلیه واحدهای تولیدی در سال ۱۴۰۱ در جهت تحقق حداکثری شعار «تولید، دانش‌بنیان ، اشتغال آفرین» به بالاتر از ظرفیت اسمی خود دست یابند.
گفتنی است شرکت خمیرمایه و الکل رازی وابسته به شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی به‌عنوان بزرگترین تولیدکننده خمیرمایه و اتانول در کشور میباشد


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید