تهران
کد خبر:4904
پ
۱۶۸۹۰۸۹۳۰

سامانه بارشی اواخر وقت امروز چهارشنبه وارد خوزستان می شود

به گزارش گلبانگ زاگرس به نقل از اداره کل هواشناسی خوزستان محمد سبزه زاری بیان کرد: این سامانه تا اواخر روز یکشنبه هفته آینده بر روی منطقه  تاثیرگذار بوده و بیشترین فعالیت این سیستم به صورت رگبار، رعدو برق و احتمال ریزش تگرگ در مناطق شمال، شرق و ارتفاعات خوزستان با شدت و ضعف پیش‌بینی […]

به گزارش گلبانگ زاگرس به نقل از اداره کل هواشناسی خوزستان محمد سبزه زاری بیان کرد: این سامانه تا اواخر روز یکشنبه هفته آینده بر روی منطقه  تاثیرگذار بوده و بیشترین فعالیت این سیستم به صورت رگبار، رعدو برق و احتمال ریزش تگرگ در مناطق شمال، شرق و ارتفاعات خوزستان با شدت و ضعف پیش‌بینی می‌شود؛ در بقیه نقاط خوزستان هم با توجه به ماهیت فصلی، بارش‌ به صورت پراکنده و نقطه‌ای مورد انتظار است.
وی افزود: تندباد لحظه‌ای و برخاستن گرد و غبار موقت و ریزش تگرگ در مناطق مستعد خوزستان نیز در این مدت دور از انتظار نیست؛ از فردا پنجشنبه روند کاهش دما برای خوزستان پیش‌بینی می‌شود که این کاهش در هفته آینده محسوس‌تر است.
سبزه زاری ادامه داد: در ۲۴ ساعت گذشته امیدیه با ۳۷.۴ و ایذه با ۱۲ درجه سانتیگراد به ترتیب گرمترین و خنک ترین نقاط خوزستان بودند. حداکثر دمای اهواز در این مدت ۳۶.۱ و حداقل ۱۷.۷ درجه سانتیگراد گزارش شده است.
اداره کل هواشناسی خوزستان روز دوشنبه هفته جاری در اطلاعیه‌ای نسبت به ورود سامانه بارشی جدید از اواخر هفته جاری تا روز یکشنبه هفته آینده هشدار سطح زرد صادر کرده بود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید