تهران
کد خبر:7650
پ
kTxR3ikOkpqM

سقوط آزاد بازار بورس!

ماگر بازار سرمایه در جریان معاملات روز جاری با افت بیش از ۵ درصدی مواجه شد و تمام نقشه بازار را به رنگ سرخ درآورد. امروز برای اهالی بازار سرمایه به یک روز طولانی تبدیل شد و ۱۸ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ روزی تمام نشدنی برای بازار سرمایه محسوب می‌شد. در جریان معاملات روز جاری شاخص  […]

ماگر بازار سرمایه در جریان معاملات روز جاری با افت بیش از ۵ درصدی مواجه شد و تمام نقشه بازار را به رنگ سرخ درآورد. امروز برای اهالی بازار سرمایه به یک روز طولانی تبدیل شد و ۱۸ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ روزی تمام نشدنی برای بازار سرمایه محسوب می‌شد.

در جریان معاملات روز جاری شاخص  بورس تهران  افت ۱۲۵ هزار واحدی را تجربه کرد و به رقم ۲ میلیون و ۳۱۴ هزار واحد رسید. ارزش بازار  بورس  که وارد کانال ۹ هزار ۳۰۰ همتی شده بود با افت این چند روز دوباره به محدوده‌های ۸ هزار و ۵۰۰ همتی رسید.

این در حالیست که خیلی از کارشناسان و فعالان بازار سرمایه در انتهای هفته پیش وضعیت بازار سرمایه را برای هفته جاری متعادل و مثبت ارزیابی کرده بودند و  گروه بانکی  و خودرویی را برای این هفته از گروه‌های پیشتاز بازار می‌دانستند. اما این گروه‌ها یک روز در محدوده مثبت بیشتر دوام نیاوردند و مسیر نزولی را در پیش گرفتند.

بازار سرمایه برای دومین روز پیاپی با خروج بیش از ۳ هزار میلیارد تومانی پول حقیقی‌ها همراه شد تا در نهایت در دو روز کاری اخیر بیش از ۷ هزار میلیارد تومان  پول حقیقی  ها از بازار سرمایه خارج شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید