تهران
کد خبر:7224
پ
jZhZTZhODIxM

شرایط و ثبت نام زائرین اربعین حسینی

معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی خوزستان گفت: تردد زائران عتبات عالیات به صورت کاروانی و انفردای از مرز شلمچه همچنان امکان پذیر است.   سرهنگ حکیم عبداللهی افزود : زائران اربعین حسینی از هم‌اکنون می توانند مقدمات سفر را آغاز کنند زیرا با توجه به نزدیک شدن به ایام راهپیمایی بزرگ اربعین حسینی، زائرانی […]

معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی خوزستان گفت: تردد زائران عتبات عالیات به صورت کاروانی و انفردای از مرز شلمچه همچنان امکان پذیر است.

 

سرهنگ حکیم عبداللهی افزود : زائران اربعین حسینی از هم‌اکنون می توانند مقدمات سفر را آغاز کنند زیرا با توجه به نزدیک شدن به ایام راهپیمایی بزرگ اربعین حسینی، زائرانی که قصد شرکت در این مراسم را دارند در صورتی اجازه خروج از کشور خواهند داشت که از اعتبار گذرنامه حداقل ۶ ماه باقی مانده باشد.

وی گفت : ثبت نام در سامانه سماح و رعایت سایر شرایط ثبت نامی مندرج در نشانی https://samah.haj.ir از دیگر الزامات برای شرکت در مراسم راهپیمایی اربعین سال جاری است که نحوه و چگونگی پیش ثبت نام متعاقبا و به موقع از طریق کمیته اعزام اربعین (سازمان حج و زیارت) اطلاع رسانی خواهد شد.

وی گفت: از دیگر الزامات شرکت در راهپیمایی اربعین حسینی تزریق ۲ دُز واکسن و همچنین برای کسانی که ۶ ماه از آخرین زمان تزریق واکسن آن‌ها گذشته باید دُز یادآور ترزیق کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید