تهران
کد خبر:5874
پ
IMG-20220208-WA0011-e1644332456249-600×410

شرکت نفت و گاز اروندان پنج تفاهم‌نامه امضا کرد/توجه به حمایت از شرکت‌های دانش بنیان، تولید کنندگان داخل و ساخت اول در تفاهم‌نامه‌ها

به گزارش گلبانگ زاگرس به نقل از روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان امروز سه شنبه ۱۹ بهمن‌ماه شرکت نفت و گاز اروندان در سومین روز نمایشگاه تخصصی صنعت نفت اهواز ۱۴۰۰ پنج تفاهم‌نامه در زمینه‌های شرکت‌ها دانش بنیان، دانشگاه‌ها و تولدکنندگان داخلی و حمایت از آن‌ها امضا کرد. اولین تفاهم‌نامه شرکت نفت و […]

به گزارش گلبانگ زاگرس به نقل از روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان امروز سه شنبه ۱۹ بهمن‌ماه شرکت نفت و گاز اروندان در سومین روز نمایشگاه تخصصی صنعت نفت اهواز ۱۴۰۰ پنج تفاهم‌نامه در زمینه‌های شرکت‌ها دانش بنیان، دانشگاه‌ها و تولدکنندگان داخلی و حمایت از آن‌ها امضا کرد.

اولین تفاهم‌نامه شرکت نفت و گاز اروندان با معاونت علم و فناوری ریاست جمهوری به منظور حمایت از شرکت‌های دانش بنیان به امضا رسید.

مهندس عبدالله عذاری مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان حمایت از شرکت‌های دانش بنیان به عنوان یکی از برنامه‌های این تفاهم‌نامه با کمک پارک علم و فناوری ریاست جمهوری دانست.

مهدی شریف زاده دبیر ستاد توسعه فناوری‌های حوزه آب و انرژی گفت: شناسایی، برنامه‌ریزی و همکاری با شرکت نفت و گاز اروندان از اولویت‌های ما بوده و جمع‌ آوری گازهای مشعل و تولیدات داخل از برنامه‌های پارک علم و فناوری ریاست جمهوری است.

همچنین دومین تفاهم نامه بین شرکت نفت و گاز اروندان با پژوهشگاه صنعت نفت با موضوع فعالیت مشترک در حوزه صنایع بالا دستی، پایین دستی، انرژی و محیط زیست به امضا رسید.

مهندس عذاری پژوهشگاه صنعت نفت را یکی از ارکان تخصصی کشور در حوزه نفت دانست و بر ادانه این همکاری‌ها تاکید کرد.

سومین تفاهم‌نامه شرکت نفت و گاز اروندان با دانشگاه صنعت نفت به منظور فعالیت مشترک در حوزه بالادستی، پایین دستی و خدمات آزمایشگاهی به امضا رسید.
نویری سرپرست توسعه و پژوهش شرکت نفت و گاز اروندان استفاده از انباشت علمی دانشگاه نفت و انتقال تکنولوژی‌های نوین برای کمک به کشور را از اهداف این تفاهم نامه عنوان کرد.

در‌چهارمین تفاهم شرکت نفت و گاز اروندان با شرکت حفاری استوان کیش با موضوع عملیات حفاری، تعمیر و تکمیل ۴ حلقه چاه در میدان نفتی دارخوین به امضا رسید.
در ادامه تفاهم‌نامه شرکت نفت و گاز اروندان با دانشگاه آزاد خوزستان به منظور همکاری در حوزه آموزشی، پژوهشی و مطالعاتی به امضا رسید.

استفاده از اطلاعات اساتید، امکانات کارگاهی و آزمایشگاهی، و حمایت از پایان نامه‌های دکتری و ارشد از بندهای این تفاهم‌نامه بود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید