تهران
کد خبر:7272
پ
images.jpeg-۱

شهرداری اهواز، شهردار معنوی چذابه شد

رییس شورای اسلامی شهر اهواز گفت: شهرداری اهواز به عنوان شهردار معنوی چذابه در ایام اربعین تعیین شده است که وظیفه فراهم کردن زیرساخت لازم برای خدمت رسانی مناسب از زایران اربعین را به عهده دارد. سیاوش محمودی روز دوشنبه در شصت و چهارمین جلسه رسمی شورای شهر اهواز در صحن علنی این شورا، افزود: […]

رییس شورای اسلامی شهر اهواز گفت: شهرداری اهواز به عنوان شهردار معنوی چذابه در ایام اربعین تعیین شده است که وظیفه فراهم کردن زیرساخت لازم برای خدمت رسانی مناسب از زایران اربعین را به عهده دارد.

سیاوش محمودی روز دوشنبه در شصت و چهارمین جلسه رسمی شورای شهر اهواز در صحن علنی این شورا، افزود: حرکت عظیم و جهانی اربعین چند سالی است عالم گیر شده است و خوزستان توفیق میزبانی از چندین میلیون زایر اربعین را دارد.
وی گفت: از مردم، موکب ها، مساجد، هیات ها و دستگاه های مختلف درخواست داریم تا اربعین امسال، اهواز را شهری متفاوت برای زایران اربعین تبدیل کنند.
وی ارتقای خدمت رسانی به زایران اربعین را مورد تاکید قرار داد و افزود: با توجه به پیش بینی افزایش زایران در اربعین امسال، سنت حسنه پذیرایی از زایران اربعین باید به صورت گسترده تر در اهواز مورد توجه باشد.

محمودی با اشاره به تشکیل ستاد اربعین در شهرداری اهواز گفت: فضاسازی ورودی‌ و خروجی‌ها شهر اهواز، آماده سازی ناوگان حمل و نقل عمومی و فراهم کردن زیرساخت لازم برای پذیرایی مناسب از زایران رابعین مورد تاکید است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید