تهران
کد خبر:1358
پ
sabeen_makdaee

شهردار اهواز در دیدار با صابئین مندایی: اولویت ما خدمات رسانی به کلیه شهروندان است

نگرش نیوز – شهردار اهواز با اشاره به این مطلب که اولویت ما خدمات رسانی به کلیه شهروندان است، گفت: در شهرداری اهواز نگاه یکسانی به همه شهروندان وجود دارد و تلاش می کنیم توزیع خدمات شهری در همه نقاط شهر یکسان باشد. شهردار اهواز ادامه داد: رعایت حقوق اقلیت های دینی بر اساس آموزه […]

نگرش نیوز – شهردار اهواز با اشاره به این مطلب که اولویت ما خدمات رسانی به کلیه شهروندان است، گفت: در شهرداری اهواز نگاه یکسانی به همه شهروندان وجود دارد و تلاش می کنیم توزیع خدمات شهری در همه نقاط شهر یکسان باشد.

شهردار اهواز ادامه داد: رعایت حقوق اقلیت های دینی بر اساس آموزه های بلند و شگرف پیامبر اعظم (ص) یک دستور و الزام دینی است، بنابراین تلاش خواهیم کرد دغدغه های این شهروندان را در حوزه تامین مطالبات و نیازمندی های شهری برطرف سازیم.

نوشادی با اشاره به درخواست های نمایندگان صابئین اهوازی، خاطرنشان ساخت: در پرتو انقلاب شکوهمند اسلامی، همه مردم شهروند درجه یک هستند و تحت لوای جمهوری اسلامی، شاهد همزیستی مسالمت آمیز همه ادیان و اقوام در کنار یکدیگر هستیم.

شهردار اهواز، وحدت را رمز ماندگاری و انسجام دانست و تصریح کرد: امنیت و آرامش درحفظ وحدت و اتحاد است و شهر اهواز نمونه بسیار خوبی برای نمایش این مولفه هاست.

ابراهیم نوشادی در پایان این دیدار، دستورات لازم را برای رفع مشکلات شهری و رفاهی صابئین اهوازی صادر کرد.

 

پیام شهروندی

شهر خوب، تجلی گاه رفتار شهروندان است.

(اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اهواز)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید