تهران
کد خبر:1826
پ
noshadi

شهردار اهواز: سیاست من بعنوان شهردار اهواز برمبنای ارامش، دوستی،احترام و در راستای توسعه شهراست

نگرش نیوز – سومین جلسه سامانه مدیریت شهری ۱۳۷ با حضور شهردار اهواز، مدیران مناطق هشتگانه شهرداری، روسای سازمان های تابعه و مدیران کل شهرداری اهواز به منظور ارائه گزارش عملکرد این سامانه و بررسی میزان رسیدگی به درخواستهای مردمی در محل سالن جلسات شهرداری اهواز برگزار شد. در این جلسه ابتدا مدیر سامانه ۱۳۷ […]

نگرش نیوز – سومین جلسه سامانه مدیریت شهری ۱۳۷ با حضور شهردار اهواز، مدیران مناطق هشتگانه شهرداری، روسای سازمان های تابعه و مدیران کل شهرداری اهواز به منظور ارائه گزارش عملکرد این سامانه و بررسی میزان رسیدگی به درخواستهای مردمی در محل سالن جلسات شهرداری اهواز برگزار شد.

در این جلسه ابتدا مدیر سامانه ۱۳۷ گزارشی از درخواستهای ضبط شده مردمی و برخی اقدامات انجام شده ارائه داد.

شهردار اهواز در این جلسه کلیه موارد صورتجلسه گذشته را پیگیری و گزارش میزان اقدامات انجام شده را از مدیران مناطق دریافت کرد.

وی در این جلسه با اشاره به حواشی بوجود آمده در فضای مجازی از مدیران خواست از حاشیه ها پرهیز کنند و اجازه دهند در شهرداری آرامشی برقرار شود تا به کارهای شهروندان رسیدگی گردد.

ابراهیم نوشادی گفت: سیاست من بعنوان شهردار اهواز بر مبنای آرامش، دوستی و احترام است و باید از ایجاد تنش در شهرداری اهواز پرهیز کنیم تا به یاری خدا این دوران را سپری کنیم.

وی با اشاره به هم افزایی صنایع و دستگاهها در ساماندهی سایت دفع پسماند شهری در صفیره گفت: امیدواریم با همکاری همه دستگاهها نخاله های سطح مناطق جمع آوری شده و بار دیگر نیز انباشته نشود.

شهردار اهواز همچنین در خصوص درختکاری در محل هایی که نخاله برداری می شود از سازمان پارکها خواست ضمن انبوه کاری درختان در این نقاط گزارشی را هفته آینده در این زمینه از میزان ایجاد فضای سبز به شهردار ارائه دهد.

نوشادی با اشاره به اینکه سازمانهای ۱۷ گانه شهرداری باید طبق اساسنامه خود عمل کنند و وظایف مشروحه خود را انجام دهند، گفت: نباید بار همه مسئولیتها بر دوش مناطق باشد اگر سازمانهای ما به همه وظایف خود عمل کنند کارها با سرعت و کیفیت بهتری انجام می شود.

 

پیام شهروندی

شهر خوب، تجلی گاه رفتار شهروندان است.

(اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اهواز)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید