تهران
کد خبر:3922
پ
فاقد تصویر شاخص

عضوگیری مجدد انجمن خرمای خوزستان تا پایان سال

رئیس اتاق بازرگانی اهواز با اشاره به تشکیل هیات رئیسه موقت انجمن خرمای استان خوزستان از عضوگیری این انجمن تا سه ماه دیگر خبر داد. شهلا عموری در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به پیگیری‌های انجام‌شده برای فعالیت مجدد انجمن خرما در استان خوزستان اظهار کرد: به منظور فعالیت انجمن خرمای خوزستان، توافقاتی با انجمن […]

رئیس اتاق بازرگانی اهواز با اشاره به تشکیل هیات رئیسه موقت انجمن خرمای استان خوزستان از عضوگیری این انجمن تا سه ماه دیگر خبر داد.

شهلا عموری در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به پیگیری‌های انجام‌شده برای فعالیت مجدد انجمن خرما در استان خوزستان اظهار کرد: به منظور فعالیت انجمن خرمای خوزستان، توافقاتی با انجمن خرمای ایران صورت گرفته و در حال حاضر هیات رئیسه موقت برای این انجمن انتخاب شده است.

وی افزود: این توافق با هماهنگی اتاق‌های بازرگانی استان خوزستان انجام شده و از هر کدام از سه اتاق بازرگانی اهواز، آبادان و خرمشهر، سه نماینده و در مجموع ۹ نفر به عنوان هیات رئیسه موقت انجمن خرمای خوزستان انتخاب شده‌اند تا در سه ماه آینده بتوانند ساماندهی وضعیت نمایندگی انجمن خرمای استان را عهده‌دار و فعالیت مستمر در جهت عضوگیری داشته باشند و همچنین سازوکار برگزاری انتخابات انجمن را به عهده داشته باشند. بعد از این سه ماه، انتخابات انجمن برگزار می‌شود.

عموری با اشاره به تاثیر فعالیت انجمن خرما در این حوزه بیان کرد: قطعا فعالیت انجمن خرما در خوزستان در ارائه تسهیلات ارزان‌قیمت تا پایان سال به فعالان این بخش در استان تأثیرگذار خواهد بود. استان‌های دیگر با انسجام و حمایت متولیان، از این تسهیلات استفاده کرده‌اند اما متاسفانه استان خوزستان نتوانست از این تسهیلات بهره‌برداری کند بنابراین مقرر شد هیات رئیسه موقت این موضوع را ساماندهی کند.

وی درباره انحلال انتخابات مجمع خرمای خوزستان در سال گذشته گفت: پس از انتخاباتی که برای مجمع انجام شد، متاسفانه افرادی به روند این انتخابات اعتراض کردند و نسبت به منتخبین معترض بودند.

رئیس اتاق بازرگانی اهواز افزود: این اعتراض باعث شد که انجمن خرمای ایران و اتاق بازرگانی ایران به قضیه ورود کنند و در نهایت تاکید شد که باید افراد منتخب حتما در خصوص موضوع خرما و حوزه‌های آن از قبیل تولید، فرآوری، بسته‌بندی و صادرات این محصول استراتژیک فعالیت داشته و یا از نظر علمی صاحب نظر باشند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید