تهران
کد خبر:7246
پ
IMG_7600-1600×1200-1-768×512-1-620×410

فرماندار اهواز استعفاء داد!

استعفای فرماندار اهواز: این افراد به طور مستمر در امور دخالت می‌کنند. فرماندار اهواز با تایید خبر استعفای خود گفت: خرداد ماه استعفای خود را تقدیم استاندار کردم که وی بررسی این استعفا را به بعداز سفر حج خود موکول کرد. مسعود فلاحی دلیل استعفای خود را سنگ اندازی عده ای در بیرون دولت ذکر […]

استعفای فرماندار اهواز: این افراد به طور مستمر در امور دخالت می‌کنند.
فرماندار اهواز با تایید خبر استعفای خود گفت: خرداد ماه استعفای خود را تقدیم استاندار کردم که وی بررسی این استعفا را به بعداز سفر حج خود موکول کرد.

مسعود فلاحی دلیل استعفای خود را سنگ اندازی عده ای در بیرون دولت ذکر کرد و گفت: متاسفانه عده ای نمیخواهند دولت سیزدهم موفق باشد.

وی گفت: این افراد به طور مستمر در امور و فعالیت‌های فرمانداری دخالت کرده و مانع پیشرفت کارها می شدند.

فرمانداز اهواز بیان کرد: متاسفانه مشکلات زیادی بر سر راه من به عنوان فرماندار اهواز ایجاد کردند و برخی تلاش داشتند تا زحمات و کار دولت را زیر سوال ببرند و حتی در عزل و نصبهای فرمانداری هم دخالت می کردند.

فرماندار مستعفی اهواز افزود: همین افراد پس از انتصاب ۲ معاون و بخشدار مرکزی اهواز مانع فعالیت آن ها شدند.

وی گفت: استاندار خوزستان بعد از بازگشت و طرح مجدد استعفایم با این استعفا موافقت کرد.

فلاحی اظهار داشت: نهایتا آقای سعیدی نیا به عنوان فرماندار جدید اهواز از سوی استاندار مشخص شدند و امروز مراسم معارفه و تودیع برگزار می شود.

فرماندار اهواز ادامه اظهار داشت: از یکم مرداد ماه درخواست برگشت به محل خدمت سابق خود در سپاه را داده ام و باید به فعالیت قبلی خود برگردم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید