تهران
کد خبر:7388
پ
۵۷۲۳۶۳۰

فوت ۲۹ بیمار بیمار کرونایی طی یک هفته در خوزستان

دکتر حبیب حی‌بر روز شنبه با بیان اینکه در ابتدای موج بیماری سه هزار و ۲۴۱ نفر به مراکز درمانی خوزستان مراجعه کردند افزود: در هفته گذشته ۳۰ هزار و ۴۳۵ بیمار به بیمارستان‌های خوزستان مراجعه کردند که این میزان نسبت به هفته اول شروع موج بیماری، ۱۰ برابر افزایش یافته است. وی افزود: در […]

دکتر حبیب حی‌بر روز شنبه با بیان اینکه در ابتدای موج بیماری سه هزار و ۲۴۱ نفر به مراکز درمانی خوزستان مراجعه کردند افزود: در هفته گذشته ۳۰ هزار و ۴۳۵ بیمار به بیمارستان‌های خوزستان مراجعه کردند که این میزان نسبت به هفته اول شروع موج بیماری، ۱۰ برابر افزایش یافته است.
وی افزود: در هفته اول تیرماه تعداد بیماران بستری مبتلا به کووید – ۱۹ در بخش‌های عادی و ویژه بیمارستان‌های خوزستان ۶۹ نفر بود در حالی که اکنون ۶۲۸ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان های خوزستان بستری هستند.

وی در خصوص میزان تخت‌های اختصاص یافته به بیماران کووید – ۱۹ در خوزستان بیان کرد: در حال حاضر ۵۵ درصد از ۳۹۷ تخت عادی اختصاص داده شده به بیماران کرونایی در بیمارستان‌های خوزستان اشغال شده‌اند.

حی بر گفت:  ۵۷ درصد از ۱۲۹ تخت ویژه اختصاص داده شده به بیماران مبتلا به کووید – ۱۹ در بیمارستان‌های خوزستان نیز اشغال هستند.

وی اظهار داشت: در بیمارستان کودکان ابوذر اهواز، ۹۰ درصد از ۳۰ تخت عادی و ۱۰۰ درصد تخت‌های ویژه اختصاص داده شده به کودکان مبتلا به کرونا اشغال می باشند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید