تهران
کد خبر:7326
پ
بیمار+جدید+کرونایی+در+بیمارستان_های+گیلان

فوت ۵ بیمار کرونایی در خوزستان!

دکتر حبیب حی‌بر روز دوشنبه ۱۰ مرداد در خصوص آخرین وضعیت بیماری کووید-۱۹ در خوزستان بیان کرد: ۲۶۳ بیمار کرونایی هم اکنون در بیمارستان‌های خوزستان بستری هستند که این آمار نسبت به روز گذشته ۱۰ مورد افزایش یافته است. وی افزود: اکنون ۷۱ بیمار کرونایی در بخش های ویژه بیمارستانی زیرمراقبت هستند که نسبت به […]

دکتر حبیب حی‌بر روز دوشنبه ۱۰ مرداد در خصوص آخرین وضعیت بیماری کووید-۱۹ در خوزستان بیان کرد: ۲۶۳ بیمار کرونایی هم اکنون در بیمارستان‌های خوزستان بستری هستند که این آمار نسبت به روز گذشته ۱۰ مورد افزایش یافته است.

وی افزود: اکنون ۷۱ بیمار کرونایی در بخش های ویژه بیمارستانی زیرمراقبت هستند که نسبت به روز گذشته چهار مورد بیشتر شده است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: در شبانه روز گذشته ۵۲ بیمار کرونایی از بیمارستان‌های خوزستان مرخص شدند که این آمار در مقایسه با روز پیش از آن، ۴۰ مورد بیشتر شده است.

وی گفت: در این مدت، ۶۷ بیمار جدید کرونایی در بخش‌های عادی و ویژه بیمارستان‌های خوزستان بستری شده‌اند که نسبت به روز گذشته ۱۸ مورد بیشتر است.

بر اساس آخرین رنگ بندی کرونایی، چهار شهرستان خوزستان در وضعیت قرمز، چهار شهرستان نارنجی، ۱۴ شهرستان زرد و بقیه مناطق استان در وضعیت آبی کرونایی هستند.

تاکنون بیش از هفت میلیون و ۴۰۰ هزار دُز واکسن کرونا در خوزستان به جامعه هدف تزریق شده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید