تهران
کد خبر:1114
پ
holding_khalij_fars

مدیران هلدینگ خلیج فارس از خواب غفلت بیدار شوند

اوایل زمستان سال جاری انتشار یک خبر مبنی بر بکارگیری بیش از ۳۰۰ جوان تحصیلکره در بزرگترین پتروشیمی خاورمیانه، موجب برافروخته شدن شمع امید و نشاط در دل بیش از ۲۳‌ هزار جوان جویای‌کار ماهشهری شد. منتها خیلی زود مدیران هلدینگ خلیح فارس به واسطه عدم درک صحیح از بیکاری جوانان ماهشهری، این آزمون را […]

اوایل زمستان سال جاری انتشار یک خبر مبنی بر بکارگیری بیش از ۳۰۰ جوان تحصیلکره در بزرگترین پتروشیمی خاورمیانه، موجب برافروخته شدن شمع امید و نشاط در دل بیش از ۲۳‌ هزار جوان جویای‌کار ماهشهری شد. منتها خیلی زود مدیران هلدینگ خلیح فارس به واسطه عدم درک صحیح از بیکاری جوانان ماهشهری، این آزمون را سراسری اعلام کردند و باز هم امید جوانان منطقه به نا‌امیدی مبدل شد.

سالیان سال است که جوانان شهرستان بندرماهشهر از نگاه سود‌جویانه و بی‌مهر مدیران هلدینگ خلیج فارس، گلایه‌مند و خسته شدند.

مدیرانی که همواره به واسطه عملکرد خودشان نشان‌ داده‌اند که از دست بالاتر به شهرستان بندرماهشهر نگاه می‌کنند و تنها تولید مواد ارزشی پتروشیمی‌های منطقه مدنظر آنان قرار داشته و بیکاری جوانان تحصیلکرده و جویای کار این شهرستان در معادلات آنان، بی‌تاثیر است.

حقیقتاً حوادث تلخ آبان‌ماه سال۹۸ در شهرستان بندرماهشهر، آیینه تمام نمای عملکرد ضعیف مسوولان به ویژه مدیران نفتی منطقه است. حوادثی که اگر نیاز به ریشه‌یابی داشته باشد بخشی از آن به بیکاری، تبعیض و عملکرد غیرقابل انتظار مسوولانی نظیر مدیران هلدینگ خلیج‌فارس برمیگردد.

اخیراً مدیران هلدینگ خلیج فارس با سراسری اعلام کردن آزمون پتروشیمی بندرامام نشان داده‌اند که همچنان علاقه و رغبتی به تغیر سیاست‌های گذشته خود ندارند و کما فی سابق آینده جوانان ماهشهری بازیچه این سیاست‌های غلط باقی می‌ماند.

طبق آمار رسمی اعلام شده، تاکنون بیش از ۱۷ هزار نفر از سراسر کشور به انتظار سفر به بندرماهشهر و استخدام در پتروشیمی بندرامام، خود را برای شرکت در این آزمون آماده می‌کنند.

آزمونی که در کمال تعجب علاوه بر کلانشهر اهواز و شهرستان بندرماهشهر به جهت رفاه حال داوطلبان خارج‌ از استان، در شهر‌های تهران و شیراز هم برگزار می‌گردد.

سراسری برگزار شدن این آزمون اعتراض گسترده ائمه جمعه، رسانه‌های محلی و فعالان اجتماعی منطقه را به دنبال داشته که متاسفانه با بی‌توجهی و کم‌ لطفی مدیران هلدینگ خلیج فارس همراه بوده است.

به همین منظور جمع کثیری از جوانان ولایتمدار و همیشه مظلوم شهرستان بندرماهشهر با جمع‌آوری بیش از پنج هزار امضای الکترونیک از نهاد‌های انقلابی و مسوولان ذیربط، نظیر وزارت کار و رفاه اجتماعی، سازمان اداری و استخدامی کشور، سازمان بازرسی کل کشور و رئیس قوه قضائیه خواهشمند است به مطالبه بیش از ۲۳ ‌هزار جوان بومی و تحصیلکرده ماهشهری توجه ویژه شود و برگزاری این آزمون به صورت سراسری، هرچه سریع‌تر ملغا اعلام گردد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید