تهران
کد خبر:8696
پ
۲۰۹۰۱۹۵_۳۸۶
مسعود پزشکیان نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شامگاه شنبه دوم تیر ماه در ادامه سفرهای انتخاباتی خود وارد اهواز شد و مورد استقبال حامیان خود قرار گرفت.

استقبال پرشور مردم خوزستان از مسعود پزشکیان نامزد انتخابات ریاست جمهوری

مسعود پزشکیان روز شنبه پس از سفر به سنندج و شیراز شامگاه همان روز، از طریق فرودگاه بین‌المللی شهید سلیمانی به خوزستان رسید. این نامزد ریاست جمهوری پس از ورود به اهواز، به سالن ۱۳ آبان که محل برگزاری تجمع انتخاباتی هوادارانش بود آمد و با شعار «اهواز، تبریز، خراسان، جانم فدای ایران» مورد استقبال […]

مسعود پزشکیان روز شنبه پس از سفر به سنندج و شیراز شامگاه همان روز، از طریق فرودگاه بین‌المللی شهید سلیمانی به خوزستان رسید.

این نامزد ریاست جمهوری پس از ورود به اهواز، به سالن ۱۳ آبان که محل برگزاری تجمع انتخاباتی هوادارانش بود آمد و با شعار «اهواز، تبریز، خراسان، جانم فدای ایران» مورد استقبال آن‌ها قرار گرفت.

نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری امشب در سفر به خوزستان و در جمع هواداران خود در سالن ۱۳ آبان اهواز گفت: اگر به عنوان رئیس جمهور انتخاب شوم اولین برنامه من رسیدگی به مشکلات خوزستان خواهد بود.

پزشکیان با اشاره به اینکه برای ایران خجالت آور است، مردم خوزستان با این منابع در فقر باشند، گفت: بیکاری در خوزستان با داشتن طلای سیاه و این حجم از منابع قابل پذیرش نیست.

شعار «سلام بر پزشکیان، دورد بر خاتمی»، «پزشکیان زنده باد، خاتمی پاینده باد»، «ما که هوا نداریم، ولی هواتو داریم» از جمله شعار‌هایی بود که هواداران به صورت خودجوش سردادند. پخش ترانه «یار دبستانی» در محل سخنرانی هم، شور و هیجان حضار را به همراه داشت.

در این سفر تعداد از چهره‌های سیاسی همچون محمدجواد آذری جهرمی، محمود صادقی و محمد علی افشانی، مسعود پزشکیان را همراهی می‌کردند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید