تهران
کد خبر:7113
پ
۳۶۱۸۷۳

معرفی مدیر جدید حراست تامین اجتماعی خوزستان

در روز نخست از هفته ای که به نام تامین اجتماعی نامگذاری شده است جلسه تودیع و معارفه مدیر حراست اداره کل تامین اجتماعی خوزستان، برگزار شد. امروز، علی محمودی مدیر کل حراست سازمان مرکزی با عبدالرضا روشنی و دکتر امیر حسین بنی احمد مدیر کل و مدیر درمان تامین اجتماعی استان خوزستان دیدار کرد […]

در روز نخست از هفته ای که به نام تامین اجتماعی نامگذاری شده است جلسه تودیع و معارفه مدیر حراست اداره کل تامین اجتماعی خوزستان، برگزار شد. امروز، علی محمودی مدیر کل حراست سازمان مرکزی با عبدالرضا روشنی و دکتر امیر حسین بنی احمد مدیر کل و مدیر درمان تامین اجتماعی استان خوزستان دیدار کرد .

سپس در جلسه ای با حضور روسای ادارات اداره کل ، روسای شعب و مدیران مراکز مدیریت درمان ، مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره حراست اداره کل تامین اجتماعی استان خوزستان برگزار گردید.

در این مراسم پس از سخنرانی مدیرکل حراست ، عبدالرضا روشنی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات سید محمد عسکری رئیس اسبق حراست ، خالد زمانی را به عنوان رئیس اداره حراست معرفی نمود.

خالد زمانی که سوابق اجرایی و تجربیات گوناگونی را در کارنامه خود دارد از جوانان و مدیران خوشنام خوزستان است و امید می رود که همچون گذشته مصدر خیر و خدمت باشند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید