تهران
کد خبر:824
پ
۲۰۲۰۰۹۱۰۹۱۴۱۸۰۲۹۱۵

منطق درستی در حوزه قیمت انشعاب و آب بها وجود ندارد

نگرش نیوز – نشست نمایندگان مردم سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب، داورزن و ششتمد در مجلس شورای اسلامی با رئیس اداره آبفای شهرستان سبزوار برگزار شد. علی اصغر عنابستانی نماینده مردم غرب خراسان در این نشست با بیان اینکه موقعیتی که مسئولان در اختیار دارند ویژه بوده و از حیث خدمت به مردم جایگاه ویژه‌ای دارند، […]

نگرش نیوز – نشست نمایندگان مردم سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب، داورزن و ششتمد در مجلس شورای اسلامی با رئیس اداره آبفای شهرستان سبزوار برگزار شد.

علی اصغر عنابستانی نماینده مردم غرب خراسان در این نشست با بیان اینکه موقعیتی که مسئولان در اختیار دارند ویژه بوده و از حیث خدمت به مردم جایگاه ویژه‌ای دارند، گفت: شغل شما از آن جهت که به تعبیری شغل سقایی است، جایگاه ویژه‌ای دارد بنابراین باید قدر موقعیتی که دارید را بدانید و برای مردم تلاش شبانه‌روزی کنید.

وی همچنین با اشاره به بی عدالتی موجود در قیمت انشعاب و آب بها افزود: با توجه به اینکه در حوزه قیمت انشعاب و آب‌بها عدالت و منطق درستی وجود ندارد، باید به دنبال اصلاح قانون باشیم تا در این زمینه به نسبت محرومیت و یا برخورداری منطقه این قیمت ها تعیین شود.

عنابستانی در مورد مشکلات مطرح شده گفت: برای طرح های بزرگ و نیازهای مطرح شده به دنبال بودجه خواهیم بود و حتماً مشکلات را پیگیری می‌کنیم.

ریاضی رئیس اداره آبفای شهرستان در ادامه با ارائه گزارشی از وضعیت شبکه آبرسانی روستایی و شهری به بیان برخی از مشکلات مانند کمبود تعداد مخازن، فرسودگی خطوط، متناسب نبودن میزان آب استخراج شده نسبت به جمعیت و نیاز منطقه و نیاز به حفر چاه های جدید برای تامین آب  پرداخت.

رئیس اداره آبفای شهرستان با اشاره به فرسودگی خطوط لوله افزود: در شهرستان، ۶۰۰ کیلومتر شبکه داریم که ۲۰۰ کیلومتر آن نیاز به تعمیر و تعویض اضطراری دارد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید