تهران
کد خبر:5668
پ
می-خواهند-با-رواج-فرهنگ-صنعت-ستیزی-مردم-را-در-مقابل-تولید-قرار-دهند

می خواهند با رواج فرهنگ صنعت ستیزی مردم را در مقابل تولید قرار دهند

به گزارش گلبانگ زاگرس؛ ابراهیمی تاکید کرد؛ در خصوص مصارف برق و گاز و آب اطلاعات واقعی به مردم داده نمی شود و این جوسازی باعث ایجاد مشکلات در کل زنجیره فولاد در کشور شده است. امین ابراهیمی افزود؛ فولاد نقش کلیدی در توسعه کشور دارد و در حال حاضر این صنعت معادل ۲.۵ درصد […]

به گزارش گلبانگ زاگرس؛ ابراهیمی تاکید کرد؛ در خصوص مصارف برق و گاز و آب اطلاعات واقعی به مردم داده نمی شود و این جوسازی باعث ایجاد مشکلات در کل زنجیره فولاد در کشور شده است.

امین ابراهیمی افزود؛ فولاد نقش کلیدی در توسعه کشور دارد و در حال حاضر این صنعت معادل ۲.۵ درصد کل درآمد ارزی ایران را تامین می کند.

وی تصریح نمود؛در همین راستا وبه عنوان تاثیر در مناطق بومی هم مثلا شرکت فولاد خوزستان در شهر اهواز با هزینه نمودن ماهیانه ۱۵۰۰ میلیارد تومان در بازار این شهر یقینا تاثیر بسزایی در اشتغال منطقه مذکور دارد.

وی افزود؛ وقتی صنعت فولاد کشور می‌تواند ۱۰ میلیون تن  مازاد  مصرف برای عرضه در بازار جهانی وجذب ارز برای مصارف ضروری ملی داشته باشد پس می بایستی آن را مورد حمایت قرار داد و در راستای منویات مقام معظم رهبری موانع تولید را از روبروی صنعت فولاد برداشت.

ابراهیمی تاکید کرد؛ اما برعکس ملاحظه می‌شود که برخی بدون هرگونه اخطار قبلی برق و گاز این صنعت را قطع می کنند و موجب خسارات قابل توجهی به ساختار تولید می شوند.وی افزود؛ مگر می شود به صورت دستوری خط تولید را از مدار خارج نمود و بدون خسارات گسترده آن را به روال قبل بازگرداند؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید